12 Güçlü Adam – 12 Strong 2018 hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 8,428 Görüntülenme

12 Güçlü Adam – 12 Strong 2018 hd film izle

9/11/2001 NYC saldırılarından takriben bir ay sonra, Afganistan'a saklı bir görevde gönderilmek üzere Operasyonel Dayanışma Alfa 595 (ODA 595) kod isimli 12 kişilik AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Silahlı gücü Yeşil Bereleri seçildi. Görev Haçı Hançerinin bir parçası olarak, Kuzey İttifakı'ndan General Abdul Rashid Arkadaşım (Navid Negahban) ile beraber Taliban'ın ehemmiyetli şehirlerini geri almak için bir araya geldiler.

ODA 595 azaları, beklemek zorlu araziler ve mesafeden dolayı atlara binmek zorunda kaldılar. Bir çiftliğe büyüdükleri karizmatik öncü Capt. Mitch Nelson (Chris Hemsworth) için bu mesele değildi, fakat bu gerçek mücadelede ilk sefer oldu. Cal Spencer (Michael Shannon), Sam Diller (Michael Pena), Ben Milo (Trevante Rhodes), Vern Michaels (Thad Luckinbill) vb. Gibi diğer azalar, at binme maharetlerini bir gece süresince savaş maharetlerinin üstünde ezberlemek zorundaydılar Tehlikeli derecede rahatsız edici görevlerine ayak uydurabilmek için.

Afganistan'a geldiklerinde savaş eyleminin başlamasının biraz vakit aldı, zira kahramanlarımızın kendilerini tanıdık olmayan bağlaşıkları ile yakından tanımaları gerekiyordu. Yoğun savaş sahneleri bizi ateş ve patlamaların ortasına götürürken, saldırının aynı taktik izleyeceği gibi eylemin aslında tekrarlayıcı olduğu noktadaydı (kampın apsislerini almak, düşmanın ortadan kaldırılması için hava saldırısı başlatmak, tüm Taliban kampları için yerinde kaldı), ayrım uğruna burada biraz acayip bir varyasyon var.

Bununla birlikte, merkezdeki savaş sahnesi sadece filmin son otuz dakikası kadar bize aitti. Bu, Taliban birliklerinin üstün sayılarına ve ateş gücüne saldırmak için Nelson'un soyguncu askerinin ağır ağır cezasıydı. Bu, bu filmin anımsanacağı, teferruatlı fakat çok iyi yürütülmüş bir savaş dizisiydi. Netlikle benzersiz, heyecan verici ve heyecan vericiydi, kendi başına giriş ücretine değmişti.

On iki Amerikalı, onlara karşı koyulan ezici tezatlara karşın büyülenmiş hayatlara yönelse dahi, bu iyi bir savaş filmiydi. Diğer taraftan, Taliban'ın tümü ceberrut dini fanatik olarak gösterildi, çünkü kadınlar hakkındaki insanlık dışı inanç ve uygulamaların açıklandığı sahneler vardı. Kuvvetli bir Amerikan vatanperverliği duygusu, çağdaş kahramanlığın gerçek öyküsüyle bu şekilde tamamiyle beklenen nihayetinde şişti.. 12 Güçlü Adam - 12 Strong 2018 hd film izle

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  12 Strong

  Yayın Tarihi:

  19 Ocak 2018

  Senaryo:

  Ted Tally, Peter Craig, Doug Stanton

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  12 Güçlü Adam – 12 Strong 2018 hd film izle