6 Days 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 76 Görüntülenme

6 Days ÖZET: Mükemmel film. Belki de en iyi tarihi yeniden canlandırma / dramatizasyon, en azından TV döneminde gördüm. Çok iyi tempolu, SAS uygulamaları ve müzakerelerle gösterilen tansiyon, ilk baskın ve son rehine kurtarma durumu arasındaki boşluğu çok etkili bir şekilde doldurmak için nasıl gidebilir.

İkinci görüşte, bu, farklı sahnelerde farklı kamera açılarının ve objektiflerin kasıtlı kullanımı, katı renk derecelendirmesi, böylece doğru yerlerde katı siyahlar elde edilmesi ve olağanüstü ses tasarımı ile son derece iyi hazırlanmış bir film; Örneğin COBRA odasında ince fakat sarsıcı tonlar var, otantik sesli bildirimle olağanüstü bir iş çıkarıyor ve iki konumu telefonda açıkça belirtmeksizin birlikte getiriyorlar.

Çok iyi çekildi, şaşırtıcı bir şekilde, bu yüzden ünlü çekimlerin imkânsızca tekrarlandığını, görüşmenin atmosferik çekimlerini tuttuğunu, SAS’ın saldırıya hazırlanmasını içeren klostrofobik çekimlerin kaydedildiğini ve eylemin tamamen açık ve net olmasını sağlamayı başardım diyebilirim.

Çok iyi davrandı. Bazıları şimdi bize garip gelebilir, ancak 1980’li yıllarda Londra’da görülüyor. Haber ekipleri özellikle karikatür gibi görünebilir, ancak çok doğru söylüyorlar. Mark Strong’ın iki saat boyunca bir pizza sipariş etmesini bekleyeceğim. Erken müzakere sahnelerindeki duraklamaları pek çok aktör tarafından kaldırılamaz.

Bazı değerlendirmeler / görünüşe göre bazı siyasi açıdan suç işlemeye başlamıştı, ama her iki tarafı da sunmanın çok iyi bir iş çıkardığını düşündüm ve ekrandaki birçok insan hayal kırıklığına uğradılar, başkalarının kan dökülmesine son verdikleri hayal kırıklığına uğradılar. işe gidip kötü adamları vurdular (İngiltere’de siyaset, ME siyaseti vs. için de böyle). Tüm bakış açılarını alışılmadık bir şekilde iyi bir şekilde görmek.

Son olarak ve ilgilenenler için: Çoğunlukla çılgınca doğru. Bunu kimin yaptığını bilen insanlar ve / veya (asıl, poseur olmayan) katılımcılar sadece çok küçük tutarsızlıklara işaret ediyor ve bunların çoğu kasıtlı olabilir.

Daha fazla inceleme yaptığımda, yeniden değerlendirirken birkaç yıl içinde onu 10’a kadar çarpabilirim. Gerçekten iyi, belki de harika.


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  6 Days 2017 izle