Açık Ev – The Open House 2018 hd film izle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (1)
3.6 IMDB Puanı 129 Görüntülenme

Açık Ev – The Open House 2018 hd film izle

Netflix'te No Mercy gibi sahiden kötü filmler izledim ancak The Open House izlediğim en kötü film. En azından No Mercy başlangıcın ortası ve bitişi vardı fakat The Open House'un bir başlangıcı ve ortası var fakat sonu yok. Yalnızca sizi hiçbir şeye götürmez ve "Ne F!"

Film, Netflix'deki rastgele bir C filmi gibi başlıyor, bir takım trajedi ve daha sonra ana karakterlerin sahiden istemedikleri bir karar vermeleri gerekiyor ancak mali açıdan bağlanmaları gerekiyor. Sonra tüyler ürpertici şeyler başlar ve şiddet olur, ancak oradan aniden durur. Hiç mantıklı değil ve çok sinir bozucu. Görüntüleyen karakterlere yatırım yapar. Aktörler aslında kutuyu en iyi oynuyor ve oyunculuk kötü değil. Ama karakterler tek boyutludur. Biz hiç karımı ve erkek çocuğu tanımakla kanaat etmiyoruz.

Film bir giyotiyle tertip etmişmiş gibi hissediyor. Mantıklı olmayan sahnelere rastlarız. Sözgelimi erkek çocuğu, arkadaşlarından uzaklaştığından ve gitmek istemediğinden yakıntı ediyor; ancak bu şekilde hissettiği sahneler yok. Karısıyla kız kardeşi arasında dağ evine taşınmasıyla alakalı bir konuşma yaptık ve sonra da dağ evine gideceklerini söylediler.

Netflix, Bright gibi bir hayli filmde çok fazla para harcıyor diye düşünüyor mu, bu yüzden filmin çizgisini doldurmak için gerçekten kötü filmlere sahip olabilir mi? Vaktinizi boşa harcamayın. Açık Ev - The Open House 2018 hd film izle

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Open House

  Yayın Tarihi:

  2018-01-19

  Senaryo:

  Matt Angel, Suzanne Coote

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Açık Ev – The Open House 2018 hd film izle