American Violence 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.5 IMDB Puanı 42 Görüntülenme

American Violence ÖZET: IMDb ile ilgili ilk inceleme, bunun için ahşaptan çıkmak zorunda kaldı.

Önsöz: Yaklaşık 30 dakika vazgeçtim – acı, oyunun yarısına benzerdi, ancak madenim gerçek değildi. Kötü bir saldırı oldu.

Denise denemek ve bu ‘ciddi’ rol ile bimbo typecast den ayrılmak görmek güzel, ama belki de orada kaldı iyi mi? Bond’daki performansı bu çöp parçasının yanında Oscar’a layıktı. En başından beri bu filmdeki çizgileri (bir filmi kopyalamayı reddetme) tamamen zorlanmış görünüyordu, kendisine tamamen doğal olmayan bir şeydi – sözcük sözcüklerinin ve düşünce treninin, teslimatın doğal olmayanlığı nedeniyle Denise’den uzak kaldığını söyleyebiliyorsunuz.

Başrol oyuncusu – bilirsiniz, engebeli Gosling oyundur – korkunç performansında en iyi Denise’yi nasıl izlediğini izlemek acıdı. Denise’ye ilk tanıtıldığı hücre sahnesindeki oyunculuk, şimdiye kadar gördüğüm en kötü şeylerden biridir; O, en sevdiğim Hollywood’un kötü adamlarının hıyar sakatlığının bir karikatür / alay konusu oldu. Gizemli biri olarak çıkma girişiminde olduğu gibi “tik takibi” olayı gülünçtü (ya da daha çok sevecenlik miydi?). Cidden, bu adamı izlemek için bir seğirme geliştirdim.

“Martin”, onu kanattan hapishaneye götüren adam, bu filmin katlanılmaz yaralanmasıydı. Kesinlikle kusura bakmayın ‘oyunculuk’. “Tony Soprano’yu bir fetüs” olarak düşünün ve hala orda olmazdınız. Bu bir karakter şakası.

Hikayede yorum yapacak kadar yeterince ilerlemedi. Açıkçası, hikaye bakış açısına göre bir sonraki Shawshank olabilir, ancak hiçbir şekilde bunun bir saniye daha dayanamayacağım. Filmdeki işkence, onu nasıl hissettiğime çok benziyor. Yönetmeni, senaryo yazarı, oyuncu yönetmeni ya da aktörü suçlayıp beceremeyeceğimi bilmiyorum.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  American Violence 2017 izle