Ares 2016 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 60 Görüntülenme

Ares ÖZET: İnanılmaz iyi yapıldı. Büyük kaliteli CGI ve klişe işaretlerine güvenmeksizin, orijinal kalite yazıları ve hikaye anlatımının mükemmel bir örneği.

Filmin önceliği hiç de makul değildir ve bu hikâyenin çekirdeğini oluşturan öncü unsurların çoğu şimdiki zamanlarda kolayca gözlemlenebilir.

Herhangi bir şey olursa, bu karanlık bakış, önceden öngörülen yakın gelecekteki bölgeye dönüştürülmesi, mevcut formunda bu öncü unsurların farkında olan bazıları için biraz fazla gerçekçi olmayabilir.

Biçimsel olarak, BR’nin tasvir ettiği gelecekteki alana neredeyse hiç olmadığı kadarıyla, orijinal Blade Runner tonu hakkında bazı ipuçları var. Ares’in öncülüğü, dünyaya açılan, insanlığın zayıflıklarına ve meydan okumalarına dalmış, geleceğin dünyasına yakın bir bölgede bulunan, ekonomik açıdan eşitsizliği kurumsal entrikalara ve yolsuzluklara karşı özellikle ironik bir çarpıklıkla harmanlayan ekstrüzyonla sıkıştırılmış haliyle çok daha cesur, filmin ilk birkaç dakikasında alakalılığı hemen ortaya çıkıyor.

Bu, tipik Hollywood prodüksiyonlarında çok yaygın hale gelen hantal yönüyle veya sevimsiz karton karakterlerle yanlış kullanıldığında, çok kötü sonuçlanabilecek bu yapımlardan biridir.

Neyse ki, bu bu örneklerden değil, daha ziyade sergileyebilecek kadar nadir bulunan bir örnek.

İzleyicinin kendisi için keşfedebileceği birkaç küçük arsa deliğinin yanı sıra, bu üretime 10 yıldızdan 9’u sağlamıştım.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Ares 2016 izle