Aşka Tutunanlar – Milyarda Bir – Parts Per Billion 2014 full film izle hd
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.3 IMDB Puanı 96 Görüntülenme

Aşka Tutunanlar – Milyarda Bir – Parts Per Billion 2014 full film izle hd

Milyar Parça, global krizin bir döneminde ilişkileri ile uğraşan üç çiftin hayatlarının değişik safhalarındaki iç içe geçmiş hikayelerini izliyor. Her çift, daha büyük olaylar bağlamında kendi meseleleriyle ilgileniyor. Kitlesel histeri sahneleri arayanlar hayal kırıklığına uğrayacaklar. Bu, bir ilişki filmi.

Oyuncuların müthiş olması sürpriz değil ve beraber çalışmak zorunda oldukları şeylerle en iyisini yapın. Hatalar her ne olursa olsun, yazarlar ve oyuncular, inanılabilir ve enteresan karakterler yaratırlar. Hikayenin doğrusal olmayan tabiatı - sahneler çiftlerden çiftlere ve ara ara atlar - bazen biraz şaşırtıcı olabilir, ancak muhtemelen bir şeylerin yaşandığını hissetmek gerekir. Bu ehemmiyetli, zira hiçbir şey gerçekte değil. Bir klişe kullanmak için, karakterler Titanik'teki şezlonglarını değiştirdiklerini, bunun batışını dahi kabul etmemesi gibi. Gelecekteki dış krizin başında gelene kadar hemen hemen herkes tarafından nasıl göz ardı edildiğine gerçek dışı bir his var. Bu yüzden film, yaklaşan kıyametin tüm konseptini boşa çıkarıyor ve bize normal meselelerle uğraşan normal çiftlerle uğraşmamıza müsaade ediyor.

Belki de yönetmenin, şahsi olaylarımıza nasıl büyük bir görüntü getirdiğimizi göstermek niyetindeydi, ancak büyük resmi göremiyoruz, ancak yalnızca iyi bir öncülün boşa harcanmış gibi görünüyor. Ben yardımcı olamıyorum fakat Parçaları Bir milyondan fazla başka bir dünya ile karşılaştırmak. Her ikisi de daha büyük olayların gölgesinde ağlatısal ilişkileri ele alan küçük bütçeli filmler ama daha sonraki film iki şeyi birbirine bağlamayı muvaffak oldu. Bu da, acıklı bir film olabilirdi, ama kısa müddette ortaya çıktı. Milyarda Bir - Parts Per Billion 2014 full film izle hd

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Parts Per Billion

  Yayın Tarihi:

  2015-01-06

  Senaryo:

  Brian Horiuchi

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Aşka Tutunanlar – Milyarda Bir – Parts Per Billion 2014 full film izle hd