Avcı’nın İntikamı – Hunter’s Prayer 2017 full hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 87 Görüntülenme

Avcı’nın İntikamı – Hunter’s Prayer 2017 full hd film izle

'Hunter's Prayer': izlesenizde olur izlemesenizde olur pek önermiyoruz gibi gibi. :)

Sam Worthington'un oynadığı, yeni bir aksiyon gerilim filmi, vurmaya başlamış bir gençken, öldürmesi şart olan genç kadına yardım ediyor. Jonathan Mostow (kimin de U571, BREAKDOWN, TERMINATOR 3 ve SURROGATES gibi diğer vuruş aksiyon filmlerini yönlendirdiği) tarafından yönetildi ve Paul Leyden ve Oren Moverman tarafından yazıldı (ikili ayrı olarak, Worthington'ın başrolünde "SURROGATES", "TERMINATOR 3" ve "TERMINATOR TALEP" yazdı. Senaryo 2004 romanı 'Köpekler İçin' üzerine, Kevin Wignall'a dayanıyor. Odeya Rush, Allen Leech ve Amy Landecker kostümlüdür. Film, eleştirmenlerin karışık (negatif) yorumlarını aldı ve yalnızca VOD'da ve Box Office'deki hudutlu indie tiyatrolarda yayınlandı. Oldukça eğlenceli buldum.

Lucas (Worthington) ciddi bir uyuşturucu bağımlılığı meselesi olan yalnız bir suikastçidir. Ella isimli genç bir kadını öldürmek için kiralandı (Rush), ancak tetiği çekmesi gerektiğinde yapamaz. Bunun yerine Lucas onu kızını öldürmek için onu tutan aynı insanlardan müdafaa ederek gönülsüzce kıza yardım etmeyi bırakır. Bunu yaparak, kendisi de daha önceki patronlarının hedefini yapar. Ella, anne ve babasının Lucas'ın eski patron Richard Addison (Sülük) tarafından öldürülmüş olduğunu fark ettiğinde, Addison'u intikam almak için öldürmek için Lucas'ı tutmaya çalışır.

Filmin kalitesi Mostow'un diğer filmleriyle benzer, aslında 'TERMINATOR 3'ü de seviyorum. Çoğunlukla eğlenceli bir aksiyon filmi, unutulmaz (veya özel) hiçbir şey yok, fakat eğlenceli. Bence Worthington mükemmel bir kahraman kahramanı yapar ve onun böyle daha fazla film yapmasını görmek isterdim. Aşırı öneremem ama iyi bir aksiyon filmidir...
fRagmaN Odno Rapid

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Hunter's Prayer

  Senaryo:

  John Brancato (screenplay by), Michael Ferris (screenplay by), Kevin Wignall (based on the novel by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Avcı’nın İntikamı – Hunter’s Prayer 2017 full hd film izle