Awaken the Shadowman 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 60 Görüntülenme

Awaken the Shadowman 2017 izle

Awaken the Shadowman ÖZET: Başlangıçta filmin kapağı / posteri tarafından sokuldum, çünkü biraz ilginç gözüküyordu ve bunun doğaüstü bir korku filmi olması da ilgimi çekti.

Açıkçası dürüst olmalı ve filmin sonuna gelmediğimi söylemem gerekiyor, ne de aslında yarı yarıya bittiğimi düşünmüyorum. Bu film, izlenmesi gereken bir sıkıntıydı, çünkü bu son derece sıkıcı bir filmdi ve hiçbir şey çok fazla bir şey olmadı. Ve uzaktan izlemeye değer bir şey olmaması beni filmden vazgeçti. Ve ona dönmeye ve izlemeyi bitirmeye niyetim yok.

Filmdeki karakterler jenerikti ve aslında diğer korku filmlerinde olabilirdi. Çok mülayim bir görüntüleme deneyimi için yapılan derinlik ve ayırıcı nitelikleri ve özellikleri yoktu. Aktörler ve aktrislerin suçu değildi, fakat yazarlar burada suçlanıyordu. Oyunculuk yeterli ama yetenekler kesinlikle senaryo ve hikaye ile kendilerine uygulanan sınırlamalarla mücadele ediyordu.

Özel efektlere gelince, çok az gördüm ve gördüklerim beni gerçekten etkilemedi. Ve bu doğa üstü bir korku filmiydi, ancak yine de filmin lehine çalışmayan doğaüstü bölümünde çok az şey gördüm.

“Shadowman’ı Awaken” ile ilgili öneride bulunulacak bir şey yok ve bu nedenle, neden eğlenceli değil diye gerçekten niçin zaman ve çaba harcamanız veya para atmanız gerektiği konusunda bir gerekçe bulamıyorum.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Awaken the Shadowman 2017 izle