Bakıcı 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 124 Görüntülenme

Bakıcı 2017 izle

Bakıcı ÖZET: Jonathan Baker'ın bu filmi yönetmesini kimin kararlaştırdığından emin değilim ama çok büyük bir hataydı. Yapımcı olduğu göz önüne alındığında, o da bunu bırakmış olmalıydı - ve oyuncunun bir üyesi olarak da sahip olduğu küçük rol (Barry). Bir acemi film yapımcısı üstlenecek kadar fazla sorumluluktu mu? Kesinlikle. İlk yönetmenlik denemesinde olduğu gibi bu filmde kendisine yer bulmada hata mıymış? Kesinlikle.

Bu filmin temposu çok * yavaştı. Bunu 1.5 kat daha hızlı oynadıysaydım, daha keyifli olabilirdi. Skor seçimi, mevcut olması gereken kısımlarda açıkça yoksa da berbattı.

Hikaye, daha önce yapılmış olsa da dikkatimi çekti ve öncelikle Katie olarak en inandırıcı, Nicky Whelan olan tek aktristten ilginç bulduk. Açıkçası bu filmi birlikte tutan kişi o.

Şüphesiz, elbette, Faye Dunaway'nin küçük rolü noktaya kadar gerçekleştirildi, ancak bu onun kalibre bir aktörüyle bekleniyor.

Hayal kırıklığı yaratan şey, geri kalan oyuncular, özellikle Angela olarak Gina Gershon ve Brian olarak Nicolas Cage idi.

Ben Gina'ya hayranıyım, fakat Nicolas'ın yaptığı gibi onun rolüyle mücadele ettiğini hissettim, ki ben de onun uzun zamandır hayranıyım. Kabul etmeliyim ki, bu daha önce yaptığı filmlerde Bay Cage'in performansını gereğinden fazla işe almış olmasını dilediğim ilk film.

Daha da şaşırtıcı olan, bu iki deneyimli A-list oyuncularının bu rolleri nasıl kabul ettikleri. Senaryoyu okuduktan sonra, yöneltildiğinden çok daha iyi geldiğini varsaydım, dolayısıyla rollerinde heyecan ve ikna olmamaları, yönetmeni tamamen suçluyorum.

Bu film bir başkası tarafından yönlendirilmiş olsaydı, bunun büyük bir başarı olacağını ve daha eğlenceli olacağını hissediyorum.

Gün sonunda, Jonathan Baker yönetmen koltuğuna haksız bir çentik ekleyebilir, Nicky Whelan oyunculuk özgeçmişi için iyi ve haklı bir pozitif giriş ekleyebilir ve Nicolas Cage ve Gina Gershon bu filmi oyuncularının sandalyelerinden gizlemelidir.

İlginç bir senaryo için cömert bir 7/10, öncelikle Nicky Whelan tarafından bir araya getirildi. Bu filmin, daha büyük olmak için kayıp bir fırsat olarak sonuçlandığını utanç verici. Bu bakımdan akıl almaz bir şey.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Inconceivable

  Yayın Tarihi:

  2017-06-30

  Senaryo:

  Chloe King

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Bakıcı 2017 izle