Bastille Day – Baskın Günü
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 17 Görüntülenme

Bastille Day – Baskın Günü

Bu film için 6 ile 7 arasında paramparça oldum. Bu, iyi bir gerilim filminin sahip olması gereken her şeye sahip, ancak film hakkında ya da sinemacuların ve sinematografinin bir kısmının geçmişte nasıl yapıldığıyla ilgili hiçbir şey yok.
Film kargaşaya bir sarmaldır ve karakterler bir hırsız ve bir CIA ajanı arasında olası bir dostluk oluşturarak çok hoştur. İdeal Elba ve Richard Madden, filmin en sevdiği kısmı olmak üzere iki film arasındaki diyalogla filmi gerçekten tahrik eden büyük bir oyunculuk sergiliyorlar. Yönetmenlik, Fransa'da heyecan verici ve bazı güzel sinematografiyi görüp hissettiren bir perçinleme dizisi ile de harika.
Öncül şaşırtıcı bir şey değil, ama sıradan bir yıllık hırsızlık olağan bir karışımı olacak ne karışımı, esprili bir cep hırsızı atıyor ne filmi sürer ve dikkat değer bir şey yapar. Bu filmi herhangi bir nedenden dolayı görecekseniz, bu iki adayın olması gerekir. Bastille Günü, benzersiz bir şey değil, ama bir gerilim filmi için havasındaysanız kesinlikle iyi bir film. Bu, gerilim ve eğlenceli karakter etkileşimine giren insanlar için bir film. Bastille Day - Baskın Günü 2016 film izle

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Take

  Yayın Tarihi:

  18 Kasım 2016

  Senaryo:

  Andrew Baldwin, James Watkins

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Bastille Day – Baskın Günü