Batman: Gotham’ın Gaz Lambaları 2018 hd film izle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
7.0 IMDB Puanı 225 Görüntülenme

Batman: Gotham’ın Gaz Lambaları 2018 hd film izle

Bu filmi izledim ve büyüdükleri 50'li yaşlarda birisi olarak ve Batman'ın yeni enkarnasyonları ve evrimini kabul ettiysem çok hayal kırıklığına uğradım. Evet, bunun geçmişte olduğunu biliyorum ancak teknolojide bir gerileme karakterin gerilemesi gerektiği anlamına gelmiyor. Bu filmdeki Batman'ın Sherlock Holmes'tan solgun bir yansıması olduğunu ve bunun da güç sağladığını düşündüm. Hatta biraz türev olan Baker Sokak Irregulars'ın kendi versiyonunu da vardı. Batman'lardan birinin tanınmasını sağlıyorken, en merkezi modeller saygı görüyor, ancak saygı duran nokta ilerlemiş, bunun yerine Batman'ın asıl karakteri orijinalinin ucuz bir kopyası gibi hissettiriyor ... Adil olabilmesi için filmin yetkin bir şekilde yapıldığı ve okunabilir. Sesler iyi yapıldı ve karakterleri bir dereceye kadar doldurdu. Selina Kyle'nın tiyatrodaki şarkısından ve ayrıca eski bir sarhoş kadın olarak kameoid rolüyle Harley Quinn'in sesini ve karakterini kullandım. Bununla birlikte, Bruce Wayne'in ölü balık gözlerine bir daha minnettar değilim, bu da onu daha fazla 2 boyutlu hale getirdi ve zevkimden koptu.

Bu filmdeki en büyük başarısızlıklardan biri, sadece bu filmden geçen Poison Ivy ve Dr Hugo Strange gibi karakterlerin kötüye kullanıldığı ve kullanıldığıydı. Göz kırpmayın veya onları özleyeceksiniz.

İngiltere'den gelen Sherlock Holmes efsanesinin her permütasyonunu medyada gördüm ve en iyi vasat bir teklifti. Kendime bir Batman filmi ve Sherlock Holmes filmi olmadığını hatırlatmak zorunda kalmamalıydım. Batman: Gotham’ın Gaz Lambaları 2018 hd film izle


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Batman: Gotham by Gaslight

  Yayın Tarihi:

  2018-01-23

  Senaryo:

  James Krieg, Bob Kane

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Batman: Gotham’ın Gaz Lambaları 2018 hd film izle