Beacon Point
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.3 IMDB Puanı 65 Görüntülenme

Beacon Point

Beacon Point ÖZET: Bu "kötü" bir film değil, yalnızca sizi nişanlandıracak ve yürümek için zorlayıcı bir arsa yok- tur. Karakterleri karşıladığımızda güzel başlıyor ve yürüyüşe başlıyorlar, ancak ilginç tutmak için aralarında yeterince çatışma olmadığını düşünüyorum. Drake, zammı lider, karakterlerin biraz underwritten. Onun bir sırrını - ki bunu biliyoruz - ama o herkesi çok hoşnutsuz davranır (güzel bir adam olmak yerine), onun şaşkınlığını zayıflatır.

Yönetim kurulu karşısında hareketlilik gayet iyi, fakat çok dolgu olduğunu hissediyorum. 30 dakikalık işarette, komploya derinlemesine yaklaşmamız gerektiğinde, yine de amaçsız bir haldedir. Ve çok fazla ilgi olmadığı için sıkıldım. İzlemeye devam ettiler, fakat yabancı yönü tanıtıldığında bile, arsa henüz kazınmadı. Her şey sadece geri püsküren anlatıya yerleşti.

O zaman kontrol ettim ve sadece yaklaşık 25 dakika kaldı 55 dakika içinde olduğunu gördüm! Öyleyse evet, bu kısa bir film, ancak beni bir saat boyunca izleyemezlerse, bir şey eksik - ilgim. Bu yüzden durdum ve izlemek için başka bir şey arardım.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Beacon Point

  Yayın Tarihi:

  2017-07

  Senaryo:

  Eric Blue, Eric Blue

  Ödüller:

  2 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Beacon Point