Better Watch Out
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 130 Görüntülenme

Better Watch Out

NOT!: AÇILMAYAN VİDEOLAR ONARILMIŞTIR.

Better Watch Out ÖZET: Yazar / yönetmen Chris Peckover, genç korku alanını yeni bir yöne çekmiş olabileceği doğru olsa da, bunun herkesin gerçekten istediği yönü olup olmadığı açık bir soru olmaya devam ediyor.

Tecrübeli IMDb incelemecileri bile kendilerini Daha önce hiç kullanmadıkları bu filmi tarif edin. Örneğin, "sincap" al. Bu, bilerek ya da değil, izleyiciyi sincap hissettiren bir film. Dehşete maruz kalmazsanız ya da şok edersiniz ya da tıkırdarsınız ya da ne yazık ki ağırlanıyorsunuz. Kafadan. Bu da, bu tür engelleme egzersizini öngörülemez nitelikte bir trendin başlangıcından daha çarpıcı bir şaşkınlık haline getirir.

Yirmi yaşında Olivia DeJong (daha gençken) inanılmaz fotojeniktir. Gerçek bir oyunculukla bu genetik özelliğin üstesinden gelebileceğini deneyin, başarısız oluyor. Peckover tabii ki onu ilk elinden aldığında bunu biliyordu ve kameranın deJong'a odaklanan harcadığı ekstra zaman, güven bana, kaza değildi.

Gerçekten sürpriz 16 yaşındaki Levi Miller, şaşırtıcı bir şekilde görünen ve Robert Patrick (Terminator) gibi davranıyor - temelde bu filmin unutulmasından kısa süre sonra Miller hala onun önünde bir kariyer sahibi olacak anlamına geliyor.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Better Watch Out

  Yayın Tarihi:

  2017-10-06

  Senaryo:

  Zack Kahn, Zack Kahn

  Ödüller:

  8 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Better Watch Out