Bir Baba Hindu Full 720p Tek Parça izle

720p
Hata Bildir ×

Bir Baba Hindu izle

Bir Baba Hindu İzle, Bir Baba Hindu filmi izle, Bir Baba Hindu full izle, Bir Baba Hindu 1080p izle, 2016 Türkiye ve Hindistan ortak yapımı olan Bir Baba Hindu filminin toplam süresi 1 saat 47 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Macera ve Komedi’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 3,3’tür. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Sermiyan Midyat yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Sermiyan Midyat, Burak Satibol, Nicole Faria

Bir Baba Hindu Filminin Konusu : Bir Baba Hindu, Bombay’ı sevdiği kızı bulmak için terk eden ve Hindistan’ın renkli sokaklarındaki kahkahalarla dolu sonsuz bir macerada seyirciye liderlik eden Fadil’in hikayesini anlatıyor. Fadil kendini garip ve komik durumlarda bulurken, hikayesi onu sevginin gücü ile karşı karşıya getirir.

Bir Baba Hindu Tek Parça izle

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Bir Baba Hindu Full 720p Tek Parça izle
862 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 2.9
Bir Baba Hindu Yerli Film Konusu

Bir Baba Hindu İzle, Bir Baba Hindu filmi izle, Bir Baba Hindu full izle, Bir Baba Hindu 1080p izle, 2016 Türkiye ve Hindistan ortak yapımı olan Bir Baba Hindu filminin toplam süresi 1 saat 47 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Macera ve Komedi'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 3,3'tür. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Sermiyan Midyat yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Sermiyan Midyat, Burak Satibol, Nicole Faria Bir Baba Hindu Filminin Konusu : Bir Baba Hindu, Bombay'ı sevdiği kızı bulmak için terk eden ve Hindistan'ın renkli sokaklarındaki kahkahalarla dolu sonsuz bir macerada seyirciye liderlik eden Fadil'in hikayesini anlatıyor. Fadil kendini garip ve komik durumlarda bulurken, hikayesi onu sevginin gücü ile karşı karşıya getirir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu