Blade of the Immortal 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 257 Görüntülenme

Blade of the Immortal 2017 izle

Osaka, Japonya'daki Namba Parklar Sinemasında açılış gecesinde görülür.

"Blade of the Immortal", Tokugawa'nın ortasındaki Şogun Dönem'de Japonya'da gerçekleşir ve belirgin bir üstünlüğe sahip olan nitelikli samuray Manji'nin davranışını izler: Konvansiyonel bir yaranın onu öldüremez. Geçmişte, intikam eylemleri (bir ailenin ölümüyle ilgili), 100 samurinin ölümüne yol açtı. Ölümün kendisi yakınlarında, o zaman Yaobikuni adında 800 yaşında bir rahibenin elinde ölümsüzleşti. On yıllar sonra, diğer tüm dojoları ele geçirmeye çalışan bir usta kılıç adamı tarafından öldürülen anne ve babasının ölümünü intikam almak isteyen genç bir kızla arkadaş olur. Can Manji, kötü adamların katilleri arasında savaşabilir ve acınacak eylemleri için adaleti güvence altına alabilir mi? Bu filmin açılışıyla yüzleştiğinde - meşru olarak olağanüstü - biraz şaşırdım. BEN' Ne olduğunu tam olarak anlatmayacağım, fakat Miike'in en vokal eleştirmenleri bile - ve birçoğu var - bu dizinin fantastik olduğunu kabul etmeliyiz. Temelde "eleştiri kanıtı". Ayrıca römorkta beklenenden daha koyu bir ton da oluşturuyor. Bu film şiddetli ve çok üzücü oluyor ve bundan hoşlandım.

"Ölümsüz Blade" en başta gelen bir aksiyon filmidir, bu yüzden genel olarak çalışabilmek için bu cephede gerçekten başarılı olması gerekir. En neyse ki bence bu çok etkili bir gösterişçidir. Bu filmde bariz bir pozitif olan bir ton kavga var, ancak hareketin yerleştirilmesi çok güzel aralıklarla yerleştirildi. "Call of Heroes" adlı son derlememde, Benny Chan'in hareketini ayırma ve aksiyon filmlerinin hızını en üst düzeye çıkarma konusunda çok iyi olduğunu belirttim. Miike aynı şeyi "Ölümsüz Blade" ile yapar. Birkaç büyük savaşlar, ama aynı zamanda biberli olan bire bir düellolar (ya da küçük bir avuç karakterle karıştırmalar) var. "Immortal Blade" hareket etmeye devam ediyor ve her zaman köşede bir dövüş gibi görünüyor. Bunu gerçekten bu filmden sevdim ve sonuç olarak, 140 dakikalık çalışma zamanı düşündüğünden çok daha hızlı uçuyor. Genel eylem kalitesi de iyi.

Performans açısından, onlar da genellikle iyi. Takuya Kimura filmi oldukça kolay taşıyor, Sota Fukushi de kötü adam rolünü üstleniyor ve Erika Toda ortaya çıkınca şovu çaldı. Başrol oyuncusu (Hana Sugisaki) çok beğendim, ama çizgilerini biraz fazla çığlık atmaya meyilli. Bence Miike onu biraz aramalıydı.

Japon sinemasında bunu izlerken altyazım yoktu, ancak hikaye ve karakterler oldukça basit ve basit görünüyordu. Bunun gibi tam bir darbeli aksiyon filmi için gözlerimde büyük bir sorun değil, ancak yan karakterlerden birkaçı boşa harcanmıştı, örneğin Chiaki Kuriyama'nın karakteri (aslında pek fazla şey yapmadı). Film yapımcıları büyük olasılıkla manga'dan filmde daha fazla karakter eklemeyi istediler; bu yüzden birçoğu ayakkabı boynuzu gibi hissettim. Beğendiğim bir şey de, bazı zamanlarda kötü adamların aynı kötü koşullara nasıl yerleştirildiğiydi. kahramanlar olarak, bazen ortak bir düşmana sahip oldukları anlamına gelir.

Bu, Miike'den gelen eğlenceli şiddet dolu, aksiyon dolu bir film.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Mugen no jûnin

  Yayın Tarihi:

  2017-04-29

  Senaryo:

  Hiroaki Samura, Tetsuya Oishi

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Blade of the Immortal 2017 izle