Bushwick 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 52 Görüntülenme

Bushwick ÖZET: Bu filmden nefret etmek istedim ama yapamadım. Bunun yerine, gerçekten beğendim.
Geçmiş değerlendirmelerinde “Bu filmden hoşlanıyordum ama yapamadım” defalarca söyledim. 250’den fazla yorumumda ilk kez bu tam tersi söylüyorum.

Buna girdiğimde, çok düşük beklentilerim vardı ve baştan beri, bu beklentiler çok kötü oyunculuk ve diyalog ile karşılandı ve bunu müthiş bir öykü çizgisinin başlaması izledi.

Hikaye devam ederken, kamera açılarının (bazı sahnelerde zayıf olarak hedeflenmiş), Call of Duty gibi video oyunlarına benzediğini fark etmeye başladım. Ardından arka plan müziğinin de benzer olduğunu fark ettim. Birkaç dakika kendimi “oh oğlum, bu film zaman kaybı olacak” diye düşündüm, ama garip bir şekilde, tüm bu faktörler kötü oyunculuk / diyalog dahil olmak üzere bende büyümeye başladı.

Yönetmenlik ve görüntü yönetmeliklerinin aslında oldukça iyi olduğunu fark etmeye başladım ve bu kötü tasarlanmış kamera açıları, özellikle iki amatör yönetmen olan Cary Murnion ve Jonathan Milott’la birlikte düşük bütçeli B tipi bir film için sahneyi gerçekçi hale getirdi.

Tuhaf bir şekilde, Dave Bautista ve Brittany Snow’tan gelen kötü oyunculuk ve diyalogdan da geçmişe bakmaya başladım ve karakterlerinin zevkini aldık ve hayatta kalmaya çalışan ‘ortalama Joe’lar’ olarak kendileriyle ilişkiye girebildim. Brooklyn’de büyüdükçe bunun kötü oyunculuk / diyalog olmadığını fark ettim, bunun yerine karakterleri Brooklynites’deydi! Dave Bautista, bu konudaki karakterini, ailesini kaybeden kapıcıya çeviren pasif bir savaş veteriner hekimi olarak gösterdi.

Birdenbire, BOOM, bu filmde tıkılıp gerçekten eğleniyordum. Düşük bütçeli bir B tipi filmi gişe rekorları kıranlarına kıyaslayamazsınız ve bu yüzden, kendi eserleriyle gözden geçirmek için bu film olağanüstü! Gerçekten orada olduğumu, tüm hareketin ve gerginliğin olduğu yerde hissettim ve Brooklynliler için kök salmıştı.

Elbette, çizgi delikleri ve gerçekçi olmayan bir hikaye hakkında tartışabiliriz, ancak bu, salt kurmaca (her ne kadar düşündürüyor olsa da) ve senaryo pacing spot’uyla çok iyi yazılmıştı, canlı bir haber izlemek gibi hissettim Bir savaş bölgesinde. Gerçekten çok beğendim (ve saygı duyduğum), bu filmde sıfır klişe olmasıydı ve bu neredeyse öngörülemezdi. Hatta biten (uzağa vermeyecek) bir şok ve kesinlikle beklenmiyordu.

İnsanlardan büyük bir filmle karşılaştırıldığında bu kadar düşük bir IMDb puanı görmek ya da hikayeye siyasi görüşlerini ve gündemlerini koymak üzücü. Bu benim için sadece eğlenceli bir sürüş, her açıdan çok iyi idam edilen büyük bir gerilim içeren macera gerilimi idi. Benim için bir etki bıraktı, daha fazlasını istiyor ve umarım umarim ki bir bölüm 2 kabul edilir.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Bushwick 2017 izle