Buz Devri 5: Büyük Çarpışma 2016 izle
4.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.0 /10 (1)
5.7 IMDB Puanı 161 Görüntülenme

Buz Devri 5: Büyük Çarpışma 2016 izle

NOT: FİLM GÜNCELLENMİŞTİR.
Saksıyı gömmeye çalışırken Scrat yanlışlıkla, onu farkında olmadan Dünya ile çarpışma yolunda birkaç asteroit gönderdiği derin uzaya götüren, terk edilmiş bir yabancı gemiyi harekete geçiriyor.

Bu arada Manny, Diego ve eşi Shira'nın aileye başlamak istiyor ancak şahane görüntüleri çocukları korkutmaya eğilimliyken Şeftali ve nişanlısı Julian arasındaki yaklaşan evlilikten endişe duyuyor ve Sid, kız arkadaşı Francine tarafından terk edildi. Ona önermek üzeredir. Manny ve Ellie'nin evlilik yıldönümü partisinde bazı asteroidler yere vurur ve sürüler hayatları boyunca neredeyse kaçarlar. Bu arada, yeraltı mağarasında, Buck, babası Gavin önderliğindeki bir Dromaeosaur'un üçlüsünden çalınan, ancak yüzeyini ele geçirdiği eski bir taş sütununu keşfetmek için haklı sahibine bir dinozor yumurtası döndürür. Manny ve diğerleri.

Buck, sütunlara göre, asteroitlerin geçmişte birden fazla yok oluşa neden olduğunu ve büyük miktarda birinin hâlâ gelmesine neden olduğunu açıklıyor; bunu durdurmak için bir ipucu bulabilecekleri tek yerin etkisinin bulunduğu yerde olduğunu iddia ediyor. önceki resimler, gravürlerine göre her zaman aynı yere düşerler. Bununla birlikte, konuşmalarını dinledikten sonra üç Dromaeosaur, uçabildikleri gibi, etkileri konusunda güvende olabileceklerine inandıkları için onları durdurmaya karar verdiler; böylece sadece Buck'a intikam almaya değil, aynı zamanda tüm memelileri öldürmeye ve Dünya üzerinde egemenliğe kavuşmaya karar verdiler türlerine göre.

Sürü çökme bölgesine geldikçe, asteroitlerin elektromanyetik özelliklere sahip olduğunu keşfederler, bu nedenle büyük miktarda daha küçük bir asteroit toplanıp yörüngede başlatılmaları halinde ana asteroidi de çekebilir ve düşmesini önleyebilirler Toprak. Birkaç engeli ve Dromaeosaurların müdahalesine maruz kaldıktan sonra, sürü, Sid'e, onunla aşık bir kadın yer fıstığı bulurken, çok önce düşmüş olan asteroitlerden birinde kurulmuş bir hayvan topluluğuna "Geotopya" ulaşır. . Bununla birlikte, Geotopia'nın lideri Shangri Llama, sakinlerin ömrünün anahtarı olduğu için yakın planlamanın önüne geçmek için Buck'un kentin kristallerini uzaya göndermeyi planlamasıyla işbirliği yapmayı reddetti,

Brooke, Geotopileri asteroidin düşüşünü önlemenin kaybedilen gençlikten daha önemli olduğuna karar verdikten sonra, kristallerle bir şofben doldurmak için Buck'ın planına yardımcı olur ve böylece basınç, gökyüzünü asteroidi çekmek için uzaya fırlatır. , ancak Dromaeosaurlar, birisi asteroit düşerse hayatta kalamayacaklarını fark ederek diğerlerini de yardım etmeye ikna edinceye kadar müdahale etmeye çalışır. Plan çalışıyor ve asteroid uzaya çekiliyor. Sürü, daha sonra Brooke'dan ayrılan Sid'i de içeren eve geri döner ancak ayrıldıktan hemen sonra, bir asteroid parça, gençleştirici nitelikler veren ve geri kalanlar Geotopianları ve Sid'in büyükanne haline getiren bir kaplıca içine düşer. gençlik. Sürü dönünce Şeftaliler ve Julian düğünlerini kutlar,

Filmin son bölümünde Scrat, uzay gemisini Mars'ta çökene kadar kontrol etmek için uğraşıyor ve gezegendeki tüm yaşamı yok ediyor.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Ice Age: Collision Course

  Yayın Tarihi:

  2016-07-15

  Senaryo:

  Michael J. Wilson, Michael Berg

  Ödüller:

  1 ödül

  Resimler

  "Buz Devri 5: Büyük Çarpışma 2016 izle" filmine ait 11 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Buz Devri 5: Büyük Çarpışma 2016 izle