Christopher Robin 2018 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 12 Görüntülenme

Christopher Robin 2018 izle

~~~~~~~ HOŞGELDİNİZ ~~~~~~~

Christopher Robin 2018 filmini izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız. İzlediğiniz Christopher Robin filmini sosyal hesaplarınızda da paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. 90'ların bir çocuğu olarak, çok sayıda nesile ait karikatürlere maruz kaldın. Genç bir yaştan itibaren, deliğe ya da balonun içine sıkışmış pooh'un unutulmaz anları ile klasik Winnie the Pooh karikatürlerine maruz kaldım. Kısa bir süre sonra yeni maceralar, çocuk topraklarına daha fazla düşmeden önce daha da sevecen bir ton olan serinin içine yeni bir hayat getirdi. Daha sonra, Pooh ve ekip, sadece 5'ten az olanlar, neyi sunabileceklerini önemsediler, böylece hafızadan kurtuldular. Şimdi, Disney, AA Milne'nin büyüsünü, doldurulmuş hayvanlar yolculuğunun canlı bir versiyonunda, sahibinin gözünden tekrar yakalamaya çalışıyor. Robbie K, başka bir inceleme ile burada, bu kez:

Film: Christopher Robin (2018)

Yönetmen: Marc Forster Yazarlar: Alex Ross Perry (senaryo), Tom McCarthy (senaryo) Yıldız: Ewan McGregor, Hayley Atwell, Bronte Carmichael

LIKES:

Sevimli / Büyüleyici: Pooh ve ekibine gelince, maceralar neredeyse her zaman sevimli ve sevimli. Christopher Robin bu trendi devam ettiriyor, klasik iyiliğin tümünde iple bağlandığından emin olun, ancak modern çağın yeni ailelerine modernleştirin. Çocuklar için, doldurulmuş hayvanlar kasabanın etrafında dönerken, aynı zamanda benim yaptığım gibi karikatürlerle büyüyen mevcut ebeveynler için de mükemmel. Yine de, bu nostaljik atmosfer, bir şekilde klasiklerin duygusunu yeni bir canlı eylem biçimine dönüştüren bu büyüleyici maceraya gelecek.

Zeki Wit: Pooh'daki referanslar sıradan seyirciler için değil, benim gibi hayranlar için referanslarda gizli bir hazine var. Nostalji yine önde gelen bir kalitedir, ama Christopher Robin beni tüm zamanlama, iyi teslim edilmiş, Pooh ve Mürettebat'la uğraşmak zorunda bıraktı. Çocuklar, en büyük seyirci üyelerine en çok keyif verecek yanlış anlar yaşatırken, çocuklar destekleyici oyuncuların güvensizliğinden sonra gelen goofy slapstick'i sevecekler. Bu filmin, diyalog açısından yaşlı kalabalığa yönelik olarak biraz daha hedeflenmiş olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Duygusal Büyüme: Pooh maceralarının çoğunun aptalca olduğu, Pooh'u doldurmak için yeterince bal arayışına kapılmanın çılgın tavırları olan Christopher Robin, daha ciddi olan bölümlerin yelpazesine düşüyor. McGregor'un karakteri ile hayatın yeni bir aşaması hakkında ve büyümekle birlikte gelen çok sayıda duygusal stresin dengelenmesi için iyi bir iş çıkar. Bu film, çocuk ve yetişkin arasındaki çizgiyi tasvir etmenin harika bir işini yapıyor ve her ikisinin de aileyi yetiştirmek için ne kadar önemli olduğu. Kendi aileleriyle derinden konuşacak ve tüm zamanların en büyük Pooh filmi olarak kalpteki bir yeri mühürleyecek.

Orijinal sesler / Animasyon: Bir Disney filmiyle, animasyon her zaman iyidir, bu yüzden çok fazla ayrıntıya girmeye gerek yoktur. Söylenecek en büyük şey, doldurulmuş hayvanların doldurulmuş hayvanlar gibi görünmesidir, bu yüzden tasarım o yalnızdır. Ancak en sevdiğim yanı Jim Cummings'in Pooh / Tigger'i bir kez daha hayata döndürmek için geri döndüğü. Onun sesi tek başına Pooh'un komedisinin kaynağıdır, o tatlı masumiyetini onunla beraber aptal yaşlı ayı gibi kalp dizilerinde çeker. Tigger'e gelince, hala kelime limitlerini anlamayan enerjik, manik kaplan. Diğer ses oyuncuları iyi olsa da, Jim filmin önemli bir ayağı olarak benim için kazanan oldu.

BEĞENİLMEYENLER:

Öngörülebilir: Hiç sürpriz yok, filmin çok fazla katkısı yok ve bir aile filmi olduğu için dönüyor. Bu, hedef kitlesi için mükemmel kalmasını sağlamak için aile hayatı derslerine giden bir hat sürücüsüne vuruyor (aka, karanlıktan ve karanlıktan uzak durmak). Hiç şaşırmadım, ama bir yorumcu olarak her yönüyle bakmak zorundayım.

Sınırlı seyirci: Pooh herkes için değil, diğer Disney filmlerinden farklı olarak herkes bunu sevmeyecek. Komedinin tadını çıkarırken, Pooh komedisinin özgüllüğü onu az sayıda insana sınırlandıracak ve tüm çocuklar filmin yumuşak temposundan zevk almayacak. Yani, onun dallanması benim görüşüme göre istedikleri şekilde pek başarılı değildi.

Daha fazlası Haley Atwell: Filmin Christopher Robin ile ilgili olduğunu biliyorum (bu yüzden başlık), ama eğer kızı içeri çekeceklerse karının biraz daha fazla entegrasyonunu beklerdin. Atwell iyi oynadı ama hikayenin daha çok yanını dahil etmiş ve Christopher'ın öyküsünü tamamlamıştı.

Diğer Hayvanların Daha Fazlası: Yine, Pooh ve Christopher arasındaki ilişkinin anahtar olduğunu biliyorum, ancak diğer hayvanların filmdeki uzantılarının biraz daha iyi olmasını diliyorum. Beklediğimden daha fazla ekran zamanı, ancak gerçekten maksimum şeylere biraz daha fazla dahil edilmiş olabilirler.

Sakinleri Kaçmak: Bu yeni maceraları sevmekten geliyor, ama orijinal çizgi film serisiyle gelen tam hayal gücünü gerçekten özledim. Çünkü duygusal yön, filme o kadar iyi karışır ki sevdiğim macera temasından uzaklaşır. Hiç de fena değil, sadece çocukluğumun en sevdiği yönü kaçırdım.

Karar:

Şimdiye kadar Christopher Robin, yazın en iyi aile filmidir ve ailelerinde genç üyeleri olanları izlemek zorundadır. Temel demografisini çok zorluyor ve çocukları ve orijinal nesli zorlamak için filmi birçok açıdan dengelemeyi başarıyor. Ne yazık ki, bu işi biraz iyi yapmış olabilirler, çünkü genel seyirciler bu filmin tüm ihtişamını ve seçtikleri stilleri takdir etmeyebilirler. Buna ek olarak, film sadece Disney filmlerinin ünlü olduğu macera bileşenini özlüyor, bunun yerine yapmak istedikleri öngörülebilir, vaaz edici, duygusal yolu aşağıya çekmek. Yani, tiyatro ziyaretine değer mi? Eğer anahtar demografik iseniz cevap evet, aksi halde bunu tiyatrolara gelene kadar atlayın.


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Christopher Robin

  Yayın Tarihi:

  03 Ağustos 2018

  Senaryo:

  Alex Ross Perry, Allison Schroeder, Alex Ross Perry, A.A. Milne, E.H. Shepard

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Christopher Robin 2018 izle