Cult of Chucky 2017 izle (TR Dublaj & Altyazılı – 1080p)
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (2)
5.2 IMDB Puanı 9,228 Görüntülenme

Cult of Chucky 2017 izle (TR Dublaj & Altyazılı – 1080p)

Cult of Chucky ÖZET: Hayal kırıklığına uğradım diyebilirim, ama dürüst olalım. Çocuğun Şansı ve Curse of Chucky türkçe dublaj izle dışında, Chucky filmleri çeşitli seviyelerde emmekteler. Ve diğerlerininki kadar kötü bir yer olduğunu söyleyemem, ancak hala o kadar iyi değil.

-Fiyatçıların çoğu, Fiona Douriff, Alex Vincent ve tabii ki Chucky olarak izlemek eğlenceli Brad Douriff hariç, oldukça yumuşaktı.

-Kısa bir Curse of Chucky gibi, unutulmaz ve / veya ilginç karakterler sadece Nicca ve Chucky'dir.

-Alex Vincent'ın Child's Play 2'deki son büyük görüntüsünden sonra Andy Barclay rolünü canlandırdığı ferahlatıcı bir görüntü, ancak filmi izlediyseniz, bunun hiçbir zaman oynadığı rolü göz önünde bulundurarak hayal kırıklığı yarattığını bileceksiniz. arsa içindeki rolü. Fan hizmeti mi? Belki.

- Hikaye son derece tekrarlayıcıydı. Filmin çoğu şunlardan oluşur: Chucky birisini öldürür, Nicca Chucky'nin hatası olduğunu iddia eder, kimse ona inanmaz. Durulayın, köpürün ve filmin dörtte üçünü tekrar edin. Filmin son hareketinde, Chucky'nin bir anda ruhunu birden fazla ceset haline getireceğini öğrendiği zaman biraz ilgi çekiyor. Ama sonra tamamen faydalanmadan biter.

- Ekstralar rahatsız edici bir eksikliği var. Bu gerçek bir eleştiri gibi gelmeyebilir, ama beni dinleyin. Filmin tamamı zihinsel bir kurumun içinde yer alıyor, ancak gördüğümüz hastalar destekleyici ve ana karakterler, bir psikiyatr ve iki sıradandır. Hiçbir personel veya hasta dışında bir hasta görmedik ve bu, dünyanın en fazla çalışamayan ve yeterince kullanılmayan bir zihinsel kurum olsaydı beni gerçekten sorguladı. Cult of Chucky full izle Olasılık, düşük bütçenin büyük bir oyuncu kadrosuna izin vermemesi. Chood'in Laneti, filmin çoğunun bir evde nasıl gerçekleştiğini ve karakterlerin çoğunun ana karakterin ailesi olduğunu düşünürsek bu konuda bir avantaja sahipti. Bu yüzden ekstraların zaten gerçekten ihtiyaç duyulmadı. Fakat filminizi büyük bir tesiste kuruyorsanız, personelin sadece üç kişiden oluştuğunu gerçekten istememi mi istiyorsunuz? Diğerleri kabul etmeyebilir ve ben küçümsüyorum diyebilirim, ancak çok rahatsız ediciydi.

Genel olarak, bu çok iyi değil. Child's Play 3 ya da Chucky Nişanı kadar kötü biri değil, ancak Curse of Chucky'nin hoş bir sürprizinden uzaktır. Sert bir Cult of Chucky hd izle fanatiği iseniz keyfini çıkarabilirsiniz, fakat yapmazsan, o zaman sana yardım edemem.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Cult of Chucky

  Yayın Tarihi:

  2017-10-24

  Senaryo:

  Don Mancini

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Cult of Chucky 2017 izle (TR Dublaj & Altyazılı – 1080p)