Darkness Rising 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 42 Görüntülenme

Darkness Rising 2017 izle

Darkness Rising ÖZET: Annesi tarafından neredeyse çocuğu olarak öldürülen bir kadın (Katrina Yasası), annesinin delirdiği (terk edilmiş) evine geri döner.

Yüzünde, hikaye nispeten basit ve minimalist. Bir grup üç arkadaş, onlardan birinin büyüdüğü bir eve girer ve yirmi yıl sonra bile geride bıraktığı şeylerin birçoğunun olduğunu keşfeder. Bu, kentsel hevesle dolu bir dünyada biraz uzak görünüyor olabilir, ancak bununla birlikte gidin. Bunun altında olsa da, çok daha ilginç bir kavram.

Mimarinin neden olduğu cinayet gibi bir şey olabileceği fikrini veriyoruz. Ruhların peşinde koştuğu bir evden çok, binanın kendisi de içeride bulunduğu yere göre delirmeye neden oluyor. Kesinlikle, bu yeni bir fikir değil. Lovecraft’ın “Öklidsiz olmayan geometrisi” ile bu düşünce dizisini takip ettiği ve mimarlıkla kötülük arasındaki bağlantıyı “Ghostbusters II” de (Lovecraft’ın kendisi etkisiyle) ileri sürdüğünden daha az bir rakam yok. Yine de, bu nadir bir arsa noktasıdır ve yazar, yalnızca teşebbüs için övgü hak ediyor.

Etkileri küçük, fakat çoğunlukla iyi yapıldı. Bazı karakterlerin gözleri ve yüzleri üzerinde basit ancak oldukça etkili olan iyi makyaj efektleri vardır. Belki KNB kalitesinde değil, ama yine de Full Moon’un son on yılda yaptığı her şeyden daha iyi. Puslu geri tepme kamera efekti daha az etkili ancak film hakkında söylenebilecek en kötü şey bu ise hala güçlü bir geçiş derecesi alıyor.

Bağlı en büyük isim olan Ted Raimi’nin dahil edilmesi kendisinde ilginçtir. Üretim sırasında IMDb’den yokluğuna ve diğer karakterlerle etkileşime girmediğine göre, filmin geri kalan kısmı tamamlandıktan sonra eklendiği anlaşılıyor. Muhtemelen sesi başka bir aktörün üstüne atılmıştı bile. Hangisinin kötü bir şey olduğunu söylemek değil ki … Ted Raimi’yi filminize koyma şansınız varsa, Ted Raimi’yi filminize koydunuz. (Raimi ile konuşurken, onun işe sonuncusu olduğunu ve rolünü arkadaşı Austin’in okumasına, yönetime bir iyilik yaptığını doğruladı.)

Genel olarak, film oldukça güçlüdür. Daha düşük bütçeli bir korku resminden beklenebileceği gibi bazı eksiklikler var, ancak senaryonun akıllılığı bu engelin üstesinden geliyor. “Karanlık Yükselen”


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Darkness Rising 2017 izle