Davetsiz Aşk – Hampstead 2017 FULL HD FİLM İZLE
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 68 Görüntülenme

Davetsiz Aşk – Hampstead 2017 FULL HD FİLM İZLE

Bir Hollywood deneyimli kişiyi özünde ingilizce romantik bir komedi haline getirmek bazen büyülü olabilir, bazen de büyülemez. Hampstead (2017), mükemmel bir İngiliz romantik komedisi olabilir, bunun yerine, filmin tesirini sınırlayan özensiz bir Amerikan kişiliği ile çalışmalıdır. Neyse ki, parlak görüntü yönetmeni, filmi, bir bayan ve bir serseri arasında geç hayata değin romantizmin görsel olarak lezzetli fakat hafif bir öyküsü üretmek için yeterli derecede kurtarır.

Gerçek bir hikayeye dayanan Donald Horner (Brendan Gleeson) 17 senedir Londra'daki Hampstead Heath'de bir gecekondu sakıncası yapıyor. O, başkalarının çöplerinden yapılmış şirin bir gecekondu kulübesinde çağdaş hayatın bütün tuzaklarından kaçınan, somurtkan, ağdan uzak bir kişidir. Binokülerin bakış açısına göre, escort bayan mersin Amerikalı dul Emily Walters (Diane Keaton) havuzdaki su altına alıp durduğu gözlem altında tutuyor ve meraktan yakında onunla tanışmak için bir uydurma sebep oluşturuyor. Emlak geliştiricileri araziyi hedef almış ve Donald tahliye ikazından kendisini atlatmalıdır. Rahip Pommy arkadaşlarından geri çekilmesine karşın Emily ile bir araya gelince, iyi niyet sahipleri ve kaçınılmaz olanları onun gecekondu haklarına karşı ve iddia makamlarına arzuhal vermeleri için kutluyorlar. Toplum karşısında saldırganın bu öngörülebilir anlatımı mütevazı lezzetleri ancak birkaç sürpriz sunuyor.

Bu engebeli filmde dikkat çeken üç bölüm var: görüntü yönetmeni ve iki ortak yıldız. İlki mükemmel: Hampstead köyü ve Heath sevgiyle filme alındı ​​ve büyüleyici gecekondu kulübesi peri masalı gibi görünüyor. Donald veyahut Emily dar pistte ormanda yürüdüğünde, şehir hayatından ve çiçek mükemmeller diyarına girmekten kaçma eylemi haline gelir. Brendan Gleeson, mükemmel özelliklere ve etkileyici gözlere sahip çevreleyen dev olarak kusursuzluğa dönüştürülür. İrlandalı aksanı, inandırıcı bir şekilde ait olduğu Heath'in natürel güzelliğini bitiriyor. Ve sonra Diane Keaton var. Kırk sene önce tanınmış kişi Woody Allen filmlerinde tanınmış kişi kılan şey, bu muasır İngiliz rom-com'suna kolaylıkla çeviri etmek değil. Kamera çok çalışmış ve gayretleri çok bariz: arkadan aydınlatmalı çekimlerin tekrar tekrar kullanılmasını, yumuşak odaklamayı, şirret bere şapkasını ve Annie Hall gülümsemelerini karakteri gerçek bir kişi olarak kullanmayı zorlaştırıyor. Donald'ın melodik Irish-ness'in aksine, Emily'nin zamanlaması ve sesi çoğu zaman ızgaralı. Sözgelimi, Donald'ın 17 yıllık evinin bir dönüm noktasında zalimce çöpe atılmasıyla, Emily'nin gösterişli cevabı New York'ta işe yarayabilir ancak burada olanlardan tamamiyle kurtulabilirsiniz.

Donald'ın hikayesi gerçek bir karaktere ve hanesiz eksantrik ile kapitalizmin zorunlulukları arasındaki gerçek bir dövüşe dayanır, bu yüzden Hampstead için ciddi bir yan vardır. Ama bu hafif rom-com'un hanesiz olmanın ne demek olduğunu şuurunu arttırması pek . Kıdemli aşk kuşları arasındaki ılık kimya birkaç tane heyecanlandıracak ve uyku uyandıran müzikal skoru daha da az olacaktır. Keaton'ı canlandırmak Amerikan bebek bakanı izleyicilerini aslında hanede yetişmiş bir İngiliz hikayesine ilave edebilir mi görülecek. Film yapımcıları, bazen daha önceki izleyicilerin Paris Can Wait (2017) ve Hampstead (2017) gibi bir boyutlu filmlerden daha fazla zorlayabileceğini anımsatmak isterler. Davetsiz Aşk – Hampstead 2017 FULL HD FİLM İZLE

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hampstead

  Yayın Tarihi:

  2017-07-21

  Senaryo:

  Robert Festinger

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Davetsiz Aşk – Hampstead 2017 FULL HD FİLM İZLE