Day of the Dead: Bloodline 2018 hd film izle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
3.5 IMDB Puanı 132 Görüntülenme

Day of the Dead: Bloodline 2018 hd film izle

Nereden başlamalıyım Bu filmdeki herkesin korkunç davranışı bana bir migren verdi! Ancak iyi şeyler ile başlamak istiyorum. Zombi makyaj efektleri, kan ve ısırık efektleri en üst düzeydedir. Gerçekten iyi yapıldı. Hikaye potansiyele sahipti ama sefil bir şekilde başarısız oldu. Bu filmde tek bir kişi oynayamaz ve bu aksan da ne cehennemdir? Herkes freakin pornstar gibi konuşuyor!

Dürüst olmak gerekirse, neden bu filmi herkese tavsiye etmem gerektiğini bilmiyorum! Ancak iz listenizdeki tüm zombi filmlerini izlediyseniz ve şimdiye kadar hiçbir şey bulamadıysanız yapın.(((AŞAĞIDAKİ YANICILAR)))

Ana karakterler çok aptalca kararlar verir. Bu yer nasıl geçti, binlerce zombi ile tek bir gece nasıl dolaştı? Sabahın erken saatlerinde bir arz koşulunda dışarı çıktılarken kapıda 5 veya 6 zombi vardı ve birkaç tane de o sahnenin yarısına kadar öldürdükleri yolda vardı. Sonra ertesi gece yer binlerce ve binlerce zombi taşıyor ve ateş edip ateş ediyorlar. Onlar korkunç bir tepede, bütün o zombiler bir gecede oraya nasıl geldiler?

Ayrıca ana konu olan zombi (max), humvee'yi kimse olmadan yakalayamayacağımıza inanamıyorum! Hastaneye gitmeden önce bir çevre kontrolü yaptılar ve askerler yerleştirdiler, ancak ALL ile temastan kaçınıp araç altında atlamayı başardılar. O küçük kız (lilyum) bir tuğla gibi aptal, o zombi tarafından korktuğu zaman düz bir zombi havuzuna girdi. Harika. Ben tamamen gerçekçi olmasını istemiyorum, bazı filmlerin sadece zihinsiz eğlenceler için yapıldığını biliyorum, ama bu eğlencenin yeri nedir?

Yapılmakta başarısız olduğunuz şey olan ve bana şiddetli bir migren veren her olay için haklı gerekçe belirtilmelidir! Film adını gören çok şey bekliyordum, yine de hayal kırıklığına uğradım! Yine de izlemek yada izlememek sizlere kalmış...

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Day of the Dead: Bloodline

  Yayın Tarihi:

  2018-01-05

  Senaryo:

  Mark Tonderai, Lars Jacobson

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Day of the Dead: Bloodline 2018 hd film izle