Demir Yürekli Adam – HHhH
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 11 Görüntülenme

Demir Yürekli Adam – HHhH

1942: Üçüncü Reich zirvede. Londra'daki Çek direnişi İkinci Dünya Savaşı'nın en iddialı askeri operasyonunu planlamaya karar verdi: Antropoid. Yirmili yaşlarının sonlarında, Jozef Gabcik ve Jan Kubis adlı iki genç askere, en acımasız Nazi lideri Reich-koruyucusu Reinhard Heydrich, SS, Gestapo Başkanı ve "Nihai Çözüm" in mimarı olarak katledildi. Yani Laurent Binet, Heydrich / Anthropoid hikayesinin ilginç bir hesabını, neredeyse ayrıntıların etrafında bir bilinç akışı olarak, gerçeklere yapışmanın zorluğuyla ilgili ek bir ayrıntı yazıyor.
Kitap popüler hale gelir, bu yüzden bir filme dönüşür. Film bilinen gerçeklere yapışır, mutlaka kitabın ilk kişi alt metnini çıkarır - o zaman Anthropoid hakkında bir başka film olur.
Ve fırsatını tamamen atıyor. O kadar sıkıcı ve yavan yandı ki, kitabın ismini bile tutamaz ve daha genel olan "The Iron With Man The Iron Heart" 'a geçer - ki bu hala doğru değildir, çünkü Heydrich'ten çok Anthropoid hakkında. Atentat, Operasyon Daybreak ve Anthropoid'in ardından - eğer bu hikayeyi tekrar söyleyecekseniz, bir nedeniniz olur. Çizgiler arasında bol miktarda ironileri ve çatışmaları damıtmak, bu insanların karakterlerini ele almak ve onları motive etmek için Sorkin gibi bir yazara ihtiyaç duyuyor. HHhH suçlu ve mütevazi olarak karşımıza çıkıyor, tüm filmde tek bir şüpheci ya da duygusal not yok.
Demir Yürekli Adam - HHhH 2017 ‧ Aksiyon / Savaş Filmi 2 saat sürüyor.
Yayın tarihi: 2017 (ABD)
Bütçe: 27,8 milyon EUR
Bilet gişesi: 2,77 milyon USD
Film müziğinin bestecisi: Guillaume Roussel

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Man with the Iron Heart

  Senaryo:

  Laurent Binet, David Farr, Audrey Diwan, Cédric Jimenez

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Demir Yürekli Adam – HHhH