Designated Survivor 2.Sezon Full izle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
7.9 IMDB Puanı 156 Görüntülenme

Designated Survivor 2.Sezon Full izle

Designated Survivor 2.Sezon Tüm Bölümleri Sizlere Sunuyoruz. Dizinin Konusu: İlk Clinton yönetimiyle uğraştım ve şarbon şoku yanıtı sırasında Capital Hill'de ve 911'de bana inanmıştı ve insanlar DC'de öldürülebileceklerini düşündükleri zaman bu gösterinin canlandırdığı panikten çok daha fazla .. Emin ol, sermaye patladı ve tüm kongre ve kabine ile Başkan Yardımcısı ve Yüksek Mahkeme ile MEDIA teröristler tarafından yakalandı - hafta ve haftalarca haftasonu Beyaz Saray'da bir gülümseme ya da yumuşak bir an bile olmazdı. Bu piyano tel kadar gergin olurdu - 10. kez. Bu gösteri, dünya tamamen ters çevrildikten sadece birkaç saat sonra çok sayıda lil esprileri ve "şirin" aile anıları var. Bu aptalca.

Bu şovun arkasındaki fikirlerin çekirdeği harika, Jack Bauer Başkan için eğlenceli bir TV seçimi ama yazı sadece korkunçtu.

O kadar kötü ki tüm atım sağlam ve yanlış görünüyor ve bu kesinlikle haksız.

David Guggenheim hiçbir zaman herhangi bir telefere veya kurguya asla bir kelime daha yazmamalıdır. Kesinlikle, eonlarda yaşadığım en kötü diyalog yazarıdır. Aslında her zaman. Tam dur.

Yazısı, 'Üçlü Şirket' ve 'Sabrina: Teenage Cadı' diyaloğunu Chekhov gibi seslendiriyor.

Bunu söylemek için bir çevrimiçi forum aramaya başladım ve bunu daha önce hiç yapmadım, ancak bu şovun salak yazıları aslında beni işaretledi. Bu kadar çok milyonun harcandığını düşünüyor ve hayatlarını sürdürüyor ve kariyerlerine aynı şeyi bahis çekiyor. Ben bir Gore kullanıcısıyım ve bu şovun yapımcısına / üreticisine Al A Oscar'ını "Uygun Olmayan Bir Gerçek" için kazandırdığınız için teşekkür ediyorum, fakat açıkçası epey bir LA / Hollywood egoisti haline geldi - yani bu inanılmaz derecede berbat betikleri yazmak için kendini kiralamalıydı. .

Bu gösteri onları hayatta asla.

Ego ve makyaj böyle katillerdir.

Clint dediği gibi: "bir adam haddini bilmek lazım"

Keifer'i, hayatının sonraki on yılı boyunca kendisinin bu rolü oynayabileceğini söylediği bir röportajda gördüm. Ortalama bir yetkili yazı bile olsa, bu gösteri yıllarca ve yıllarca devam edebilirdi ve yüzlerce insan iyi istikrarlı işlerde çalışıyordu ve milyonlarca kişi eğlendirilmiş ve umut verici bir şekilde aydınlanmıştı, ancak David Guggenheim'ın küstahlık ve kibirli tavrı için.

Bu şovun ilk yüksek notları ikinci bir sezon alabilir - ancak Guggenheim kendini ateşe atmazsa, yetenekli, tecrübeli, düşünceli yazarlar getirip tamamen yazma sürecinden çıkarsa, üçüncü ve büyük olasılıkla şebekeyi göremezsiniz sadece sezonun iki numaralı halini atacak.
Bu TV dizisinde, ABD Eyaleti Birliği'nin başkenti sırasında ABD Başkenti'ni havaya uçuran, cumhurbaşkanını ve tüm kabinesini, SCOTUS'u ve neredeyse tüm kongre üyelerini öldüren teröristlerle ilgili mükemmel aktörler var. 24 şöhretten olan Kiefer Sutherland, "atanmış kurtulan", alçakça bir HUD sekreteri, ancak güne erken başkan tarafından atıldı (ateşleme henüz yürürlüğe girmemiş olsa da), ülkeyi tekrar çalıştırmaktan sorumlu tutmak zorundadır . Aniden, Bay Timid'den Bay Brilliant ve Bilge Liberal Demokrat Başkan'a geçti.

Son günlerde dünyada yaşadığımız tüm terörist saldırılar ve bunların kaynakları ile römorklar başlangıçta, 24 ya da Anavatan gibi büyük oyunculuk, gerilim, gizem ve eylem potansiyeline sahip bir komplo gibi geldi. Ne yazık ki, ilk iyi bölümden sonra, o kadar çok film ve TV şovunu bozan her zamanki Hollywood'un sol kanadı utanmaz propagandasına hızla düştü ve zamanının uygun olması şu anki seçim için zamanındaydı.

Hiçbir incelik veya nüans burada yoktur. Müzik melodramatiktir ve overdone cutesy baba-seviyor-anne ve anne seviyor-baba-ve-küçük kız sahneleri var. Karakterlerde hiçbir gevşeklik yoktur: Müslümanlar, iyi bir sebep olmadan zulme uğratıldığı ve arsa ile ilgili herhangi bir şey için hiçbir zaman hata yapmadığı için, Müslümanlar iyi ve asildir (örn., Konuşma yazarı, ağır Müslüman Dearborn, MI sakinleri) ; Beyaz orta yaşlı ve yaşlı erkekler ve polis, ırkçı bir beyaz (ve kelliksiz) tarafından neredeyse hemen desteklenen, masum (çoğunlukla Müslüman) siviller üzerinde düzenli olarak rastgele yendi (17 saat süren Müslüman bir gençle dövmek dahil olmak üzere) ırkçı yabancı düşmanlığı altındaki domuzlardı ) Michigan Valisi, her yerden; askeri karakterler şüpheci olarak tasvir edilir (BTW ayrıca beyaz erkekler, Askeri bir tecrübeli ve kahramanımız olan genel baştan hayatta kalan bir kongreden, bombalamayla gerçekten ilgisi olan biri olduğuna inanmamız gereken, Ortadoğu'lu insanlardan değil, her ne kadar kesin olarak bilmiyoruz) ve bunun gibi. Yazarlar, daha sonra, Başkan'ın soylu göçmenlik avukatı eşi tarafından, terzi saldırılarının sonucu olarak, ağlamaklı bir Latina dadısının zorla sınır dışı edilmesine teşebbüs etti; sanki Latina dadıları gazete olmadan sınırdışı etmek için zaman ve harcama kaynakları harcayacakmış gibi (ayrı bir terörist saldırısından sonra en azından çocuğundan. Siyahlar bilgece tasvir ediliyor ve iyi bir yargı ve denge gösteriyorlardı ve eski seri Nikita asıllı Amerikalı aktris, yetersiz elbiselerde bir FBI ajanı (genç erkeğin ilgisini çekmeye devam etmek için) olarak sıcak bakıyordu, Orta Doğu teröristleri değil, beyaz kongre üyeleri ve diğerleri, bu kanuni taahhüt ettiklerini, Müslümanları sadece çerçevelendiyse görüyor musunuz (ve BTW'ye, şüphelilere Müslüman terörist olarak değinilmemeyi öğretiyoruz "diye bağırdı. aşırı sözcükler "doğru kelimedir.) Hepsini kapatıldı, Hollywood stili ve seçim için tam zamanında. İyi bir önlem için, elbette beyaz bir Cumhuriyetçi (yalnızca belirlenmiş Cumhuriyetçi kurtulan) olan "kötü" bir kadına attılar. Verimlilik için atılmış bazı küresel "eğitim" uyarısı da var. doğru sözcüktür.) Hepsini kapatıldı, Hollywood stili ve seçim için tam zamanında. İyi bir önlem için, elbette beyaz bir Cumhuriyetçi (yalnızca belirlenmiş Cumhuriyetçi kurtulan) olan "kötü" bir kadına attılar. Verimlilik için atılmış bazı küresel "eğitim" uyarısı da var. doğru sözcüktür.) Hepsini kapatıldı, Hollywood stili ve seçim için tam zamanında. İyi bir önlem için, elbette beyaz bir Cumhuriyetçi (yalnızca belirlenmiş Cumhuriyetçi kurtulan) olan "kötü" bir kadına attılar. Verimlilik için atılmış bazı küresel "eğitim" uyarısı da var.

BHW Ben beyaz bir erkek, bir polis, anti-Müslüman ya da bir Trump destekçisi değilim, ben bir liberterim, ancak bu gösteriyi kesinlikle zirveye bir hakaret olan aşırı ve propaganda propagandası üzerine buluyorum. Amerika hakkındaki gazetelerde okudukları propagandaya inanan ve yanlış bir şey görmeyen yabancılardan gelen olumlu yorumları anlayabiliyorum ama bu gösteriyi izleyen Amerikalıların eşit derecede itici bulmadıklarından şaşırıyorum, "kurgu" olarak bile biliyor olmalılar ", tamamen hat dışında, basit ve gülünç durumdadır.


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    
    Designated Survivor 2.Sezon Full izle