Dev Avcısı – I Kill Giants
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (1)
7.6 IMDB Puanı 125 Görüntülenme

Dev Avcısı – I Kill Giants

FİLMİN HİKAYESİ : İnsanlar anlamadıkları şeyden korkarlar. Devlere inanan genç bir uyumsuzluk olan Barbara için bu büyük bir endişe kaynağıdır. Onun bakış açısına göre, eğer diğerleri devlerin korkularını anlamıyor ve korkutuyorsa, o zaman bu yaratıklar her türlü kontrol edilmemiş kargaşaya neden olabilirler. Ancak, anlayışın bıçağı her iki yolu da keser. İnsanlar Barbara'yı anlamıyor ve sapkın ve anti-sosyal davranış olarak gördükleri şeylerde devam ederse refahından korkuyorlar. Barbara kentin etrafında dolaşırken devasa tuzaklar kuruyor, okulunu ve ev işlerini görmezden geliyor ve kendini başkalarından ayırıyor, fantezi ile gerçek dünya arasındaki çizgi bulanıklaşmaya başlıyor. Bu, Barbara'yı ve Barbara'nın kendisini sevenler üzerinde önemli etkilere sahiptir.

Bu büyüleyici, ilginç, komik ve güçlü film pek çok duyguyu harekete geçirir. Zorbalık, yalnızlık, güven, arkadaşlık ve daha fazlası hakkında ilgi çekici ve dokunaklı temalar içerir. Karakterler arasındaki diyalog, devlerin görüntüleri kadar zengin ve derin. Birbirinden diğerine iyi akan sahnelerin harika oyunculuğu ve organizasyonu. Hikaye bir grafik romanına dayanıyor. Toronto Uluslararası Film Festivali'nde görüldü.
Seçenek 1 Stream, türkçe altyazı, HD Seçenek 2 Open, türkçe altyazı, HD


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  I Kill Giants

  Yayın Tarihi:

  23 Mart 2018

  Senaryo:

  Joe Kelly, J.M. Ken Niimura, Joe Kelly

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Dev Avcısı – I Kill Giants