Elveda Christopher Robin 2017 hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 1 Yorum 260 Görüntülenme

Elveda Christopher Robin 2017 hd izle

NOT: TÜRKÇE DUBLAJ VE ALTYAZILI OLARAK FİLM GÜNCELLENMİŞTİR.
Elveda Christopher Robin izle, Elveda Christopher Robin full izle, Elveda Christopher Robin hd izle, Elveda Christopher Robin tek part izle, Goodbye Christopher Robin türkçe altyazılı izle Pooh, Tigger, Piglet ve çocuk hikayesinin geri kalanıyla ciddi bir bağlantıya sahip olmayan Winnie the Pooh, belki de adanmışlarından daha iyi, Goodbye Christopher Robin'e hayran olmaya hazırım. Nostaljiyi en popüler çocuk kitabı için iki dünya savaşı sertliği ve 20. yüzyılın ilk çeyreğinde çocuklarını dadılarken bırakan ebeveyn uygulamaları ile karıştıran büyük bir hassasiyet biyolojisi.

Keşke o küçük yaratıklarla ve o sevimli oğlanla daha güçlü bir ilişki kursaydım, çünkü WWII'nin sonundan itibaren, Pooh'un tüm savaşları sona erdirmek için savaştan sonra dünyaya yapabileceği oyalama yöntemini kullanabilirdim. Yazar AA Milne (çirkin ve henüz sevimli bir Domhnall Gleeson) savaştaki hizmetiyle travma geçirdi ve Pooh yaratırken PTSD'yi silmek için yavaşça ilerledi. Film travmasına çok fazla zaman harcıyor, ancak Milne karakterini doldurmaya yardım ediyor.

Bununla birlikte, Christopher Robin'in gerçek hayatta çağrıldığı ve babasına kitap için ilham kaynağı olduğu Billy Moon'un hikayesi (olağanüstü gölgeli, sakin bir Will Tilston). Film, uzak annesi neyi bilenleri yapmak için Londra'ya giderken, uzaktaki babanın çocuğa ve kitaba duyduğu sevgi üzerine yoğunlaşıyor. Film, çocukların sevinç ve yol boyunca bazı yaratıcı ilham vermek için Neu (Kelly Macdonald) gibi bir dadı için nasıl şanslı olabileceğini dikkatle gösteriyor.

Elveda Christopher Robin başarılı biopiktir, çünkü çocuklarının zihinsel sağlıklarını tehlikeye atacak helikopter karşıtı ebeveynlerin hikayelerini boşa çıkarmaz. Şöhret Milne ailesini geçerken film, Billy'nin bir ormandaki hayvanlara, hayvanlara ve hayal gücüne aşık bir çocuğu olduğu için hala merak duygusu taşıyor.

Biopik, dünyaca ünlü bir çocuk kitapları yazarının beklediğimiz şeyin karşısında olabilir. Başlangıçta kendi çocuğuyla etkileşim kurmakta zorlandığını söylemek alışılmadık bir şey ama film nasıl başarılı olduğunu ve başyapıtı nasıl oluşturduğunu gösteriyor.

Her zaman iyi bir film hissetmemenize rağmen, elveda Christopher Robin, asla gitmeyeceğini diliyor. Görünüşe göre asla yapmaz.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Goodbye Christopher Robin

  Yayın Tarihi:

  2017-09-29

  Senaryo:

  Frank Cottrell Boyce, Simon Vaughan

  Ödüller:

  2 ödül & 1 nomination

  Resimler

  "Elveda Christopher Robin 2017 hd izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)

  
  Elveda Christopher Robin 2017 hd izle