Gala Gecesi 2016 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 35 Görüntülenme

Gala Gecesi ÖZET: Aslında müzikallerden hoşlanıyorum, ancak bu benim için pek işe yaramadı. Ben büyük bir Topher Grace hayranıyım ve oyuncuların geri kalanını beğendim – onların hataları değildi. Oyuncular, onlara sorulan şeyi verdi. Tekrarlanan “bir hit harikası” nın tamamını dinleyen bir sırıtıştı, ancak düzenlemelerden bazıları müzik adaletini yapmadı – özellikle popüler ve tanınmış şarkılar üzerine kurulmuş bir müzik için. Tabii ki hikaye çizgisinde her zamanki müzikal içerik vardı – aşk hikayesi, oğlan kızı kaybetti vb. Vb. Bazı güzel danslarla atıldı. Gerçekten çok daha fazla film yapmış olmalıyım.

Ben arızanın hikayenin anlattığı şekilde olduğuna inanıyorum – “zavallı” yönünün sadece çok fazlası vardı ve toparlanma için yeterli değil, geri dönüşü bir yana bırakın. Sanki filmin yanlış bölümünü vurgulamışlar ya da hikayenin tam olarak anlatılmadan sona erdirilmesine neden oluyorlardı. Karakter gelişiminin / büyümesinin geçmesi gereken boş bir alan bıraktı. Yükselen bitiş çok ani oldu. Eğer bir şarkı olsaydı, üç nota ninnisi olurdu.

Müzikallerden hoşlanıyorsanız bunu beğenmeniz gerekir. Özellikle bir müzikalde – karakter gelişimini umursamazsan – o zaman bunu beğeneceksin. Sadece benim için işareti vurmadı. Biraz daha geliştikçe çok daha iyi olabilirdi. Kötü değil ya da kötüydü, sadece- affet beni, düz ve biraz “şanslı”. 🙂

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Gala Gecesi 2016 izle