Good Kids 2016 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 43 Görüntülenme

Good Kids ÖZET: ilm, tüm niyet ve amaçlar için, gözlenebilir.

Burayı soruyorsun, “Peki neden ona 10’dan 3’ünü verdin ve benim zamanıma değmediğini söyledin?” Yanıtladığım doğru budur.

Film, zamanı geçirebilmeniz için izleyebileceğiniz bir şey ama dürüst olmak gerekirse o zaman bile sizin için gerçekten değerli değil.

Bu filmi temel şikayetim senaryo ve yönetmen olacaktı. İkisi anlatmaya çalıştıkları öyküde birikme veya büyüme yapmıyorlar. Hiçbir duygu, plan ya da eğlence olmadan öykünün sonuna gelmek için birlikte tokat atmış sahneler gibi. Durumların kendileri iyi bir ücret ödeyebilecekleri gibi görünüyor, ancak birikim olmadığı için, yorulmayan yüzüne düşüyor. Fikir (tamamen benzersiz olmasa da) ilginç olabileceği düşüncesiyle bu daha da sinir bozucu.

Aktörler ‘iyi’ bir performans sergiliyor ancak senaryonun zayıf yazımı yüzünden yeterince zorlanmıyorlar. Dolayısıyla karakterleri takip etmek eğlenceli değil, anlamsız karakterli yaylar ve daha da kötü diyaloglar içeriyor.

Ancak sana tavsiyem olacaktı, karakterin ve dünyasının tanıtımında olduğu gibi filmin tanıtımını izleyin; esasen tüm filmin tonudur ve eğer benim gibi iseniz, başlık kartı geldiğinde üzerinde, bu filmin boşa gittiği bilirsiniz.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Good Kids 2016 izle