Hickok 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 49 Görüntülenme

Hickok ÖZET: Wild Bill Hickok’ta gördüğüm en iyi film, Charles Bronson’un efsanevi sınır mareşalını oynadığı White Buffalo. Hayatında farklı bir zamana ve yere yerleştirildi. Bu film Hickok başında, İç Savaş hizmetinin bazılarını ve zamanının başlangıcı Abilene’nin mareşal olarak gösteriliyor.

Wyatt Earp’in nadiren silahını kullandığı Wyick Earp’ten farklı olarak ve OK Corral işi bir adamı öldürdükten önce Hickok söylenti kadar hızlıydı ve birkaç tanesi öldürüldü. Burada gösterilen şey budur. Hickok’u oynayan Luke Hemsworth da çoğu barış görevlisinin yaptığı gibi bir av tüfeği taşıyor. Sayılan şey, hedefinize ulaştığından emin olmaktı. John Wesley Hardin ile gerçek hayatta, Kansas’ın kadar kuzeyine kadar hiç girmediği kadar karşı duruş sergiliyor. O kesinlikle Hickok’un yardımcısı değildi.

Film, kötü bir yöne atfedilebilecek bir kaplumbağa hızıyla hareket ediyor ve karakterler Bronson filmindeki rolün hiçbir zaman sizi etkilemiyor. Kris Kristofferson ve Bruce Dern gibi gazilerin olması biraz yardımcı olur. Ancak bu Wild Bill Hickok’un son sinematik sözü değil.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Hickok 2017 izle