Karakomik Filmler 2 Arada izle Full hd 2019

1080p Moly Mailru Okru Fembed Fragman
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Karakomik Filmler 2 Arada izle Full hd 2019
48 izlenme
IMDb: 6.5
Karakomik Filmler 2 Arada Filmi Artık Vizyonda

Kara komik serinin İlk filmi olan Karakomik filmler 2 arada ve kaçamak filmini 18 Ocak olarak vizyona girmiştir. Filmin Posterleri yayınlanan filmin ilk filminde Ozan güven, Zafer Algöz, Cemre Ebuzziya, Necip memli, Özkan Uğur ve Uraz Kaygilaroğlu gibi ünlü isimlere yer verilmektedir. Senaristliğini ve yönetmenliğini Cem Yılmazın yaptığı filmin, daha önceki filmlerindeki gibi gişe rekorları kırması ileri zamanda belli olacaktır.

Karakomik Filmler 2 Arada Filmi Fullhdfilmizlei.com'da

Toplamda 4 bölümden oluşması beklenen Karakomik Filmler 2 Arada kaçamak ile birlikte emanet ve filmlerinin dışında dördüncü filmin de çalışmalarına başlandı. Arif, v 216, G.O.R.A, A.R.O.G, Hokkabaz gibi filmler ile gişe rekorlarına imza atan Cem Yılmaz’ın yeni filminin yapımı Nulook ve CMYLMZ Fikir sanata aittir. Kaçamak ve 2 Arada isimli 60 dakikalık özgün hikâyelere sahip bu filmler, tek bir film olarak vizyonda izleyicileri karşısına çıkacaktır.

Karakomik Filmler 2 Arada Filmin Konusu

Serinin ilk 60 dakikalık filmi temel olarak tüm olay örgüsü arabalı bir vapurda geçmektedir. Başrol oyuncuları Ayzek, maddi yönden sıkıntı yaşadığı için geçimini arabalı bir vapurda garsonluk, temizlik gibi çeşitli işler yaparak sağlamaktadır. Aynı zamanda o vapurda yaşamını sürmektedir. Nerden bakılırsa 6 yıl boyunca o vapurda yatıp kalkmaktadır. Ancak kurduğu bu yaşam düzeni için artık tehlike çanları çalmaktadır. Sıradan olan hayatı yaşayacağı farklı olaylar ile büyük bir değişime uğrayacaktır. Gemi içerisinde yaşanacak olan basit bir hırsızlık olayı büyük bir olaylar zincirinin başlangıcı olacaktır. Ayzek için hem geçim kaynağı hem de bir ev işlevi gören gemi, artık tüm hayatının merkezinde yer almaya başlayacaktır. Acaba gemi içindekileri büyük kaosa mı sürüklemektedir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum