Kiralık Anne – Shelley 2016 hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 161 Görüntülenme

Kiralık Anne – Shelley 2016 hd film izle

Louise (Ellen Dorrit Petersen) ve Kasper (Peter Christoffersen) ebeveyn olmak istiyor ancak Louise çocuk sahibi olamıyor. Romen hizmetçisi Elena (Cosmina Stratan) ile Louise'in çocuğunu taşımak için bir anlaşma imza attı, ancak tasarılandığı gibi işler patlak vermedi. "Shelley" e yaklaştığımızda ne gibi bir his veya beklenti kazanacağız? İlk önce, isim Frankenstein'ın canavarının düşüncelerini uyandırır, ancak hızlı bir şekilde bunun en iyi paralel olmayabileceğini görüyoruz. Komplo, "Rosemary'nin Bebeği" nin çağdaş bir tekrarına daha yakındır. Birine ihtiyaç duyduğumuzdan değil, "doğum sonu korku" kavramı her zaman bir daha yer açabilir.

Bu filmin dinamikleri "Rosemary" den farklılaşıyor. Bu filmde tehlike hep dışsaldı. Mia Farrow komşularından, doktorundan ve bazen kocasından dahi korkuyordu; daimi Shelley ile kutu içinde hissettiği gibi, sanki her şey tersyüz edildi. Tehdit şimdi içinden geliyor (çocuğun kendisi) ve olayları yalnızca annenin bakış açısıyla değil, yabancılardan ("diğer" anne-babalar) görüyoruz.

Fikir iyi, ve bir Rumen hizmetçisi rolünde gerçek bir Rumen yapmak için alkışlanmalılar. Ancak bu, Danimarkalıların İngilizce konuşmasıyla karşı karşıya kalıyor. Sanırım bu, beynelmilel gösterim ve satış bahtını artırmak için yapıldı, ancak yetkisiz görünüyor. Bu muhtemelen bir delipek, ancak bu konuda bir safçı olmalıyım.

Daha büyük sual kalır: Çift neden ormanda elektriksiz yaşıyor? Şüphesiz yanıtı, korku filmi için mükemmel bir ortam sunuyor. Ancak karakterler tarafından yeterince izah etmiyor. Bir çalışanın neden neden bir güç olmadığını sorabilirsiniz, ancak hiç kimseye görünmez. Luddites miymişler Bu dini bir şey midir? Belki biraz gizem iyi, fakat problemi tamamiyle önlemek ahmakça görünüyor.

Erken yapılan incelemeler çok değişik ve sıklıkla karışık görünüyor. Çürük Domates'in filmi etkileyici bir% 100, IMDb ise filme sadece 5.7 / 10 verirken gurur duyacak bir şey değil. Metriklere dayanmak için daha erken, bu yüzden daha somut örneklere bakalım. Noel Murray, filmin "ortada sinir bozucu bir şekilde barizleşti" diyerek o orta çizgiyi yürür ancak yeniden de geçme notunu vermeye başlar. Neil Genzlinger, filmin "hem alaka çekici, hem de biraz tatmin edici olmayan minimalist bir yaklaşım" aldığını söyleyerek benzer hissediyor Belki de bir korku filminin bir noktaya gelmesini beklemek çok fazla şey bekliyor "diye konuştu. Açıkça filmi beğenmek istiyor, ancak filmi tamamıyla taahhüt edemiyor. Alissa Simon, filmin "tatmin edici" olmadığını ve "az gelişmiş" ve "komik" gönüllü olduğunu kabul ederek daha az etkilendi.

Parametre için, film kendi başına iyi bir korku filmi ve Netflix'e girdiğinde veya nereye giderse gitseniz popüler olacak. Ancak şenlik devresindeki en iyi filmlerden biri değil, 2016 seneyin en iyi korku filmlerinden biri de bu değil. Filmlerin yıllarca ortaya çıkmasıyla beraber, bu hala vasatinin üzerinde ancak vasati da düşüş eğilimi içeriyor gibi görünüyor? ? Dolayısıyla bir viraj üzerinde derecelendirirken C almamız çok fazla değildir.

"Shelley" Şubat 2016'da Berlin'de başlayıp şenlik turları yapıyor. En son olarak Temmuz ayında Fantasia Beynelmilel Film Şenliği'nde gösterildi. Bununla beraber, kötüler için dinlenme yok. Yönetmen Ali Abbasi'nin, tanınmış kişi bir seri katil olan Saeed Hanaei konusunda bir film olan "The Holy Spider" da çalışmakta olduğu söyleniyor. (Diğer kaynaklardan "Hudut" ı yönlendiren var, bu film değişik bir başlık altında aynı film olabilir.) Kiralık Anne – Shelley 2016 hd film izle

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Paris Can Wait

  Senaryo:

  Eleanor Coppola

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Kiralık Anne – Shelley 2016 hd film izle