Kong: Kafatası Adası izle (2017)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 180 Görüntülenme

Kong: Kafatası Adası izle (2017)

Kong: Kafatası Adası ÖZET: KİNG KONG KAFATASI ADASI tek başına bırakılmış olması gereken, çokça kamuya açıklanan bir başka yeniden yapılanma.

Verilen, canavar filmler ağırlıklı olarak efektler, grafikler ve gereksiz, büyük ölçekli yıkım ve katliamdan zevk alıyor. En üstte bir kahraman, bir damla ve iki burgu ya da iki tane var ve uzaklaşıyorsun. Oyunculuk, kimlikle tanımlayabildiğiniz veya nefret ettiğiniz karakterler ve senaryo hakkında kimin ilgisi var?

Bir şey dışında iyi ve güzel olan her şeyden dolayı daha iyi filmler başarısız oldu. Bu şey olağandışı ve pervasızca aptal olan karakterler biçimindedir. Hikayeyi ilerletmeye yardımcı olabilir, ancak bu tek cadde o zaman senaryonun, tercihen bir IQ'lu birisi tarafından yeniden yazıldığı gerekir.

Hayır, aslında eleştirimde cömertçim. İşte bazı örnekler:

Her biri yakalanıp toz haline getirilene kadar birkaç helikopteri yakalayan ve parçalayan 100 fit maymuna gerçekten yakın uçan helikopter pilotları. Bunlar, Vietnam Savaşı'ndan yeni tecrübeli pilotlardır. Artık herkes, bir arz damlası için adanın kuzeyinde buluyor. Gerçekten mi?

Veya nasıl, düşen bir helikopter altında sıkışan 60 ft'lik su mandaına yardım etmek için insanın topraklarında dolaşan bir kadın muhabir nasıl olur da. Yardım etmek için hemen köşede bulunan askerlerden ve kabilelerden birini almak yerine, helikopteri kendiliğinden kaydırmaya çalışıyor. Peki ya megaton boğazı değiştiremezse?

Evet, onu tehlikeye atıyor. Aksi takdirde başka bir şekilde tezahür edilemeyen tehlike türü. Gerçekten mi?

Lütfen dur! Merhamet!

Artı tarafta, bu aşamada senaryo yazarı, yönetmen ve yapımcı için gerçek duygular geliştirdim, bunların hiç biri amaçlanmamıştı ya da burada ifade etmek isterim.

Gitmeliyiz, yapmalısın. Gerçeklik duygusunu askıya al ve onunla devam et. Dinlenin, siz de yukarıda bahsedilen beylere karşı duygularla çıkacaksınız.
Rapid - Türkçe Fragman VidMoly - Altyazılı


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kong: Skull Island

  Yayın Tarihi:

  2017-03-10

  Senaryo:

  Dan Gilroy, Max Borenstein

  Ödüller:

  1 ödül & 8 Adaylık.

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Kong: Kafatası Adası izle (2017)