Kongens Nei 2016 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 50 Görüntülenme

Kongens Nei ÖZET: Oslo’nun Alman filo istilasına başlangıcı ve fiyordun ortasındaki küçük kalenin bilinmeyen işgalcilere nasıl ateş açmaya hazırlandığını (Almanların olduğunu bilmiyorlardı) başlayarak gerçekten heyecan verici ve iyi başlıyor. Sadece aydınlık ve muhtemelen düşmanca niyetleri olmadan karanlıkta olduklarını biliyorlardı.) Üzücü kısım, gerçekte savaş gemisi Blucher üzerinde yoğunlaştıysa da, aslında en az 14 gemi vardı. Ama ağır ağır tek bir odaya odaklanmıştı. onlar batmaya başardı. Daha büyük resimde dahi, cgi üzerindeki filonun geri kalanı için zaman ayırmış olmalıydı.

Oralarda kralların kaçışıyla ilgili gerçek hikayeyi başlatın. Ne kadar beceriksiz ve kıngır olmayan, Sol kanat hükümeti olduğunu gösterdiklerini beğeniyorum. Bunun bir nedeni, 1945 sonrasında örtbas edilmeleri çok zordu. Kral, çoğunlukla sevmeyenler tarafından çekilmemiş, kıvrımsız, yarı yaşlı kararsız bir kral olarak tasvir edildi. Sol görüşlü hükümette oturanlara körü körüne güveniyor ve Almanlar ile görüşme imkânı

Oğlu, daha fazla kemik taşıdığı halde hükümetin başarısız olduğunu ve gerçekten hiçbir şey üzerinde pazarlık yapamayacağını fark etti; Almanların onlara ihtiyacı yoktur.

Filmle birlikte yaşadığım en büyük sorun, kesim odasında bitmiş olması gereken çok şey var. Kralın çocuklarıyla oynadığı birkaç sahne var. Eminim o mükemmel bir büyükbabaydı, ancak bilmemize gerek yoktur. Ayrıca yaptıkları gerilimi de kırmaktadır.

Ayrıca kaosu ve paniği ne kadar çok konuştuğunu ve kralın kaçması için neden bu kadar önemliydiler? Ardındaki sebebi açıklamaktan çok kaçmayı göstererek işgal edildi.

Norveçlilerin de doğru kamera işini öğrenmeleri gerekir. Almanlar ve Norveçliler arasında savaşan tek sahnede resmin ortasına üç sağ koymayı başarıyorlar. Ayrıca yanlış insanlar üzerinde yoğunlaşıyorlar. Aynı çatışmada, kulakların arkasında yaşlanmaya odaklanmışlar ve hikayenin önemi yok. Savaşlara katılmanın bir yanı var.


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Kongens Nei 2016 izle