Lefty Brown un Türküsü – The Ballad of Lefty Brown
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
6.7 IMDB Puanı 1,194 Görüntülenme

Lefty Brown un Türküsü – The Ballad of Lefty Brown

Lefty Brown'un The Ballad'ı, sadakat, arkadaşlık ve adaletin acımasız peşinde koşan bir hikaye. Lefty Brown un Türküsü - The Ballad of Lefty Brown 2017 western izle


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kovboy Lefty Brown, uzun süredir ortağı olan ve yeni seçilen Senatör Edward Johnson'un öldürülmesine tanık olduğu zaman. Katilleri bulmak ve arkadaşının korkunç ölümünü intikam almak için grev yapar. Lefty, engin ve ıssız Montana ovalarındaki kanun kaçaklarını takip ederek, adamları adalete teslim etmeye yardım etmek için genç silahcı, Yeremiah ve eski alkolik bir ABD Marshall'ı tutsak ediyor. Yasadışı yaralanmalara maruz kalan bir silahlı çatışma Jeremiah'yı yaralamışken, Lefty Johnson'un katillerinin isimleriyle evine geri dönüyor ancak arkadaşının öldürülmesiyle suçlanıyor. Masalar açıldığında ve valinin konağında oturan arkadaşıyla yardım etmeyi reddetmesi durumunda, Lefty kanunlardan kaçınmalı ve sonunda Johnson'un ölümünden sorumlu güçlü adamları ortaya koyarak masumiyetini kanıtlamalıdır.

  Diğer Adları:

  The Ballad of Lefty Brown

  Yayın Tarihi:

  2017-12-15

  Senaryo:

  Jared Moshe, Jared Moshe

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Lefty Brown un Türküsü – The Ballad of Lefty Brown