Lemon 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 42 Görüntülenme

Lemon ÖZET: Kesinlikle korkunç ve zanaatkâr! Tipik bir gösteri filminin tüm yapısını ve düzenleme stilini tam anlamıyla herhangi bir görme, mesaj veya herhangi bir duyguya sahip olmadan benimser. Hiçbir komplo, akraba karakter yoktu, mantık yok, komik anlar yok, görmeye değer hiçbir şey yoktu. İnsanların bu film hakkında ne iyi buldıklarını bilmiyorum, her sahnede çığlık atmak istedim “NE ZAMAN BUNU” Bu kadar uzun süre dışarı çıktım. Her ani sahne değişimi ve uzun atışlar kazanılmadı ve sahnelere anlam katmaya çalışmak değildi.

Dürüst olmak gerekirse, bu filmin kültürü nasıl ele aldığı ve ırkın bu kadar zor okunmakta olduğu hakkında yorumlar. Filmin çoğu için onun Yahudi olduğunu bilmiyorsun, görünüşte onu hiçbir şekilde etkilemez. Evet filmlerde siyah karakterler rol oynadı ancak Fısıh yemekinde yapılan tek bir açıklama haricinde filmde tam anlamıyla bir çatışma olmadığı için ırk ya da ayrıcalık hakkında herhangi bir mesaja neden olmadı. Kızın Jamaika ailesi onu çoğunlukla sorgulamaya iten küçük bir iddia ile kabul ediyor gibi görünüyor ve az çok tarafsız bir varlık olarak uyuyor.

Film festivallerinde oynamak bu filmin iyi olduğu anlamına gelmez. Gördüğünüz zaman ve paranızı boşa harcamayın.


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Lemon 2017 izle