Lütfen Beklemede Kal – Please Stand By 2017 hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 412 Görüntülenme

Lütfen Beklemede Kal – Please Stand By 2017 hd film izle

NOT: Film Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak güncellenmiştir. İyi seyirler !
On yılın asperger's syndrome filmi "Adam" a benzer şekilde "Please Stand By", 21 yaşındaki otistik bir kadından kendine yeterli olma, geleneksel Yol Filmi biçiminde bir tarz yaratma ihtiyacı duyduğunu anlatıyor. Kalite dökümü ve oyunculuk, çekingen, maalesef yumuşak sonuç veren komut dosyası sorunlarının üstesinden başarısız.

Katıldığım peşin taramada izleyicinin tartışmasındaki izleyiciye filmi bir Hallmark Channel TV filmiyle karşılaştırarak izlettiğini izletti. Bu biraz zordu, fakat iyi niyetli ama düşük etkisi olmaktan acı çekti.

Dakota Fanning, sabaha karşı sabırlı olan yerli annesi Toni Collette'nin yönettiği ortak bir evde yaşayan genç kızı, haftanın her günü giymesi gereken süveterin hemen altına dizilmiş düzenli rutiniyle zarif bir şekilde oynuyor. Michael Golamco'nun yüzlü senaryosunda filmin hakim olduğu şirin hile, 400 sayfalık bir senaryonun Paramount Pictures yazma yarışması için tamamlanmasıyla takıntılı.

Los Angeles'a Oakland'dan Los Angeles'a giden otobüsle belirlediği yaklaşan bir son teslim tarihini karşılamak için "Grimm" TV dizisinin mezunu olan scripter Golamco yolda karşılaştığı sorunlara katlanıyor. Özellikle, ağır çekici bir çift tarafından soydular, bebekle birlikte dolup taşar ve harika Marla Gibbs'le arkadaşlık kurduktan sonra, emeklilik evinden Shuttle Otobüs ile alışveriş yaparak kazadan dolayı sarsıntı yaşar.

Otistik bir akraba için bakımın altında yatan gerçek sorunlar, Dakota'nın ablası rolünden yola çıkarak, Alice Ave tarafından her zamanki "sözcükler için çok güzel" dökümden çok iyi oynanan rolü ortaya çıkarmıştır. Ancak kızkardeşler tarafından ikilinin ev filmlerinde bile küçük çocukların dikkatini dağıttım; tek düşündüğüm Dakota ve gerçek hayatta oyunculuk kızkardeşi Elle idi, böyle bir resim için çok belirgin bir döküm varsa mantıklı, Burada Elle Dakota'nın rolünü kazanmıştı.

Golamco'nun kendine hoşgörülü olması, özellikle de Fanning ile çok nazik ve çok uzak bir mesafede Klingon dilinde eğlenceli konuşmalarla (!) Simgelendiği, sıcaklıkla çok paha biçilmez şekilde tasarlanan birçok tasarım sahnesinde, resmin genel etkileri için ölümcül bir olaydır Onu takip eden gerçekçi polisten. Sonuçta, yarı-mutlu, iyimser bitiş, Stallone'un "Rocky" filminin klavyesindeki "Go the distance" klişesindeki biraz bu kısa ömürlü pakete yayları bağlar.

Indie Films'in fikri, son kırk yılda ticari sinemaya bir alternatif olarak bir izleyici kitlesine yükseltildi ve Indie Sendromu olarak adlandırdığım şeylerden dolayı acı çekti. Kesinlikle, John Sayles, Spike Lee, Kathryn Bigelow, Wayne Wang ve Coen Bros gibi sanatçıların ilk filmleri gibi indies damgasını vurdu, ancak 30 yılı aşkın yeni çekim çabalarının özgünlüğü ve hatta ilginçliği, son "indie" ürününde sıradan bir benzerlik. "Lütfen Bekleyin" tipik: küçük ve düşük anahtarlı bir filmde, neredeyse bilerek, sanatının sevgisi (büyük ödeme günlerinden çok) için etli roller oynamak için en üst yetenekleri çekin. Bir "Büyük Resim" in gösterişçesine minnetle eksik olan, aynı zamanda önemin göstergesi de var. Lütfen Beklemede Kal - Please Stand By 2017 hd film izle

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Please Stand By

  Yayın Tarihi:

  2018-01-26

  Senaryo:

  Michael Golamco

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Lütfen Beklemede Kal – Please Stand By 2017 hd film izle