Maymunlar Cehennemi Savaş 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 1 Yorum 313 Görüntülenme

Maymunlar Cehennemi Savaş 2017 izle

NOT: VİDEOLAR GÜNCELLENMİŞTİR VE ALTYAZILI VİDEOLAR EKLENMİŞTİR.
Maymunlar Cehennemi Savaş Türkçe Dublaj izle ÖZET: Fransız romancı Pierre Boulle, Maymunların Gezegeni'ni yazdı (Orijinal Monkey Planet). Klasik bir SF romanı. 1968'de filme alındı ​​ve bu yol açan sinematik yolculuğa başladı.
Maymun gezegeni için savaşı genç bir insan olarak izledim. Bu filmin o filmle aynı çizgide olacağını düşündüm. Sonuçta, römorkların hepsini maymunlar ve insanlar arasında bir savaş olarak savunuyorlardı. Gerçekten sabırsızlıkla bekliyordum. Son iki filmi beğendim. Orijinal seriler kadar iyi değildi, ama yine de kendi başına SF filmleri ilginçti. Ayrıca, her şey maymun Tim Burton Planetinden daha iyi.
Bu yüzden 3B gözlük taktım ve gezegenin yüzünü değiştirecek savaşı izlemek için Wood Green London'a oturdum. Yani kısa bir çatışma var. Ardından, baş maymun Corny (komplo olduğu gibi) kendisine yanlış yapmaktan sorumlu olanları bulmak için yola koyulur (esnemez). Düşündüğüm savaşı getirin. Sonra biraz dolaşıyorlar. Sonra, Colditz'ten Kaçış'ı, büyük kaçış veya Prison Break'ı alıyoruz. Ben vaat edilen savaşı hala bekliyorum. Bu amaçla bir savaş var. Hepsi kaçarken maymunlara karşı değil. Ne yazık ki hiçbiri bir motosiklete binip engelleri aşmaya çalışmıyor.
Sinemadan çıktım ve ne kadar yılan banyosu yaptım diye düşündüm.
3d zavallı. Gerçekten bu, 3d'de iyi olabilecek bir filmdi ancak değil. En az 40 dakika çok uzun. Ayrıca, söz verdikleri film değil. İçinde savaş yok. Hatalarla doludur. Benim en sevdiğim atın üzerinde 350 kiloluk goril. Hayır, o at öldü.
Son olarak, bu benim normal pislik. Neden Pierre Boulle'in maymun gezegenine dayandığını söylemedi? Bu utanç verici derecede kötü filmde onun hakkında birşey yok.
Gerçekten bu filmden hoşlanmamı istedim. Benim elimde olan şey, Burton'un POTA'larını aşan en kötü film serisi oldu.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  War for the Planet of the Apes

  Yayın Tarihi:

  2017-07-14

  Senaryo:

  Mark Bomback, Matt Reeves

  Yorumlar (1)

  
  Maymunlar Cehennemi Savaş 2017 izle