Nocturama
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 26 Görüntülenme

Nocturama

Paris'te bir terör saldırısı gerçekleştiren bir grup genç çok ırklı radikal hakkında bir Fransız dramatik gerilim filmi. Bertrand Bonello tarafından yazılan ve yönetilen, ve 2017'nin en iyi gözden geçirilmiş filmlerinden biri. Filmin yıldızı Finnegan Oldfield, Vincent Rottiers, Hamza Meziani, Manal Issa, Martin Guyot, Jamil McCraven ve Rabah Nait Oufella. Uzun ve rahatsız edici buldum, ama kesinlikle ilginç ve iyi yapılmış.
Hikaye, bir grup genç çok ırklı yetişkinin mevcut hükümetten bıktığına ve bununla ilgili bir şeyler yapmaları gerektiğine karar verdiği Paris'te belirlenir. Böylece birden fazla bombalama yapıyorlar; hükümet binası, bir ofis kulesi ve Joan of Arc heykeli. Grup daha sonra bir alışveriş merkezinde saklanıyor, dışarıda gerilimlerin gerilmesini bekliyorlar. Beklerken, aralarındaki stres aşırı seviyelere çıkıyor.
Film, genç teröristlerin sempatik ve bağlanabilir görünmesini sağlamak için harika bir iş çıkarmaktadır. Elbette çoğumuz filmde yaptıklarını asla yapmayız, ancak film yapımcıları nedenleri ve güdülerine dair çok anlayışlı bir tablo çiziyorlar. İzleyiciyi, aramızda genellikle en acınası olarak görülenlere saygı duyabilecek bir filme saygılı olmalısınız ve bu filmin yaptığı şeydir. Biraz uzun ve kesinlikle karanlık ama yine de bir görüntülemeye değer. Nocturama 2016 full hd film izle

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Nocturama

  Yayın Tarihi:

  08 Sep 2017

  Senaryo:

  Bertrand Bonello

  Ödüller:

  5 ödül & 19 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Nocturama