O – It 1990 full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 374 Görüntülenme

O – It 1990 full hd izle

Filmin konusu Stephen King'in destansı romanından uyarlanan, 1960'da Derry, Maine kasabasında kurulmuştur. Kasırgada 30 yılda meydana gelen benzer olayları tekrarlayan, korkunç çocuk cinayetleri dizisi devam etmektedir. Benzer bir karışıklığa ve tahribata neden olan büyük bir felaket yüzünden. Genç çocuklar, yaz boyunca Henry Bowers ve çetesi adlı bir psikopatlı zorbaya karşı yanı sıra korkunç faille yüz yüze geliyorlar Cinayetler, Pennywise adında bir palyaço şeklindeki bir canavar (Tim Curry). Bir gün, kanalizasyona inip bir kez ve herkes için onu savaşa ve öldürmeye karar veriyorlar. Bunu yaptıklarına inanıyorlar,sadece 30 yıl sonra onlara bu durumun olmadığını bildiren bir çağrı geldi ve artık çocuklar geri döndürülürse onunla savaşmak için bir kez daha geri dönmek için çocuk olarak yaptıkları bir sözü yerine getirmelidirler. Şimdi, olgun yetişkinler yerine naif çocuklar (ve bu nedenle inanması zor buluyorsa) başarılı olabilirler mi?

Çok nadiren, Kral romanlarının uyarlamaları istisnalarla birlikte yalnızca bir avuç istisna ile ekrana iyi bir şekilde tercüme eder ve bu iki parçacının yapımcıları ellerinde daha da zor bir iş çıkardı ve 1000 sayfalık bir kitabı bir film adaptasyonuna çevirdi. koşullar, biri çok kötü bir iş çıkarmadıklarını söyleyebilir, ancak kitaptaki çok sayıda diziyi (ve hatta karakterleri de) düzenlemek zorunda kalmışlardır ve sonuçta bir orijinal kaynak materyalini çoktan dışlamak zorunda kalmış olan senaryo, ve bu yüzden, kitabın tam etkisini elde etmiyorsunuz, kitabı okumak için sonsuza kadar sürdü, ancak sonunda hepsini kaptırmış bir kitabın gerçek bir kapısıydı Aynı. Dolayısıyla, bu film uyarlamasının beklediğiniz kadar iyi olmadığını, ancak yine de etkileyici,Yeterince korkunç bir çaba sarfedilen her şey epik bir hikayeyi engrossingly yayıyor.

Aktör tarafında, çocuk oyuncuları (Bowers oynamış olanlar hariç), elbette Tim Curry'nin korkunç biçimde Pennywise (tarihteki en korkunç karakterlerden biri) haricinde, yetişkin aktörlerden daha iyi performans sergiliyor. sinema filminde oynadığı gerçeği aklınızdan çıkarmayın) ve muhtemelen Harry Anderson. Bazıları gülünç derecede kötü (özellikle genç Johnathon Brandis oynarken kekelemeye çalışırken yetişkin Bill'i oynayan biri) Pennywise her zaman bana muhtemelen başka hiçbir korku filmi karakterinin verebileceği cesareti vermedi ve filmde başka hiçbir şey korkutmadı.Ama belki de oyunun ana amacı bu korku değil, bu bir Stand Bana göre tarzı Kral dostluğun şaşkın şaşkın şaşkınlığı karşısında büyük kötülükle karşı karşıya geliyor.

Genel olarak, bu, çatlakların nerede gösterildiğini, ancak doğru şeyleri takdir etmenin kolay olduğunu gösteren 1000'den fazla sayfa kitabını bir özellik uyarlamasına dönüştürmenin zorlu bir çabası. Filmi beğendiyseniz yorum yazarak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. O – It 1990 fullhdfilmizlei.com

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  It

  Senaryo:

  Chase Palmer (screenplay by), Cary Fukunaga (screenplay by), Gary Dauberman (screenplay by), Stephen King (based on the novel by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  O – It 1990 full hd izle