Örümcek Adam Eve Dönüş izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 3 Yorum 275 Görüntülenme

Örümcek Adam Eve Dönüş izle

NOT : VİDEO HD GÖRÜNTÜ İLK BİZDEN İZLEDİĞİNİZİ UNUTMAYIN :)
Örümcek Adam eve Dönüş izle ÖZET: Dürüst olmak gerekirse, bu filmi yapmaya başlayan her şeyden (incelemeyi okumaktan) anlayamayan bu filmi gözden geçiren birisini edinmek ve bu filmin aslında sunması gereken şey üzücü ve bu filmin bir zararı; İncelemecinin doğru bilgiye sahip olmadığı.

Öncelikle, yeniden başlatmanın yapılması için neyin yanlış gittiğini sorun. İnanılmaz Örümcek Adam yanlış olan şey, vasatın, hafif, yalın ve genç olması gerektiği bir karakter için karanlık ve iç karartıcı öncül bir hikayeyi birleştirdi. Andrey Garfield'ın genç bir Peter Parker'ı canlandırmak için 30 yaşındaki bir aktör bulması hiç gelmedi.

İkincisi Sony, 2. Örümcek Adam filminden sonra Andrew Garfield ile devam etmek istemedi ve Sony'nin Marvel ile yaptığı lisans hakları nedeniyle (ön Disney Sahipliği) onlarca yıl içinde bir Örümcek Adam filmi hazırlamalı ya da o zaman haklarını kaybediyorlar Şimdi Disney'in sahibi olduğu Marvel'a geri dönüyoruz.

Bunun sonucunda Sony'den Amy Pascal ve Marvel'den Kevin Feige anlaşmaya vardı "Sony'nin hakları değişti, değişmedi. Filmi ödemek için Sony'ye para verin, filmi dağıtın, filmi pazarlayın. Sadece filmi hazırlayalım. ve onu evrenimize dahil et "dedi. ve bunu yaparken, Spiderman'ın yeniden başlatılması doğdu. Şimdiye kadar franchise ile Marvels başarı nedeniyle bu herhangi bir sorun görmüyorum. Marvel, Spiderman'ı da kazanacakları filmlerinde Spiderman'ı kullanacakları ve Spiderman Homecoming 2'nin (muhtemelen adı değil) Faz 4'e MCU'yu götürecek olan tüm Spiderman Merchandise ürünlerine hak kazandı , her iki tarafın da bu işi yapmaya olan taahhüdünü ve yatırımını gösteriyor.

Bunu yaparken, Örümcek Adam, Marvel evreni ile mükemmel bir örüldü ve Amazing Spider-Man'ın yeniden başlatılması bu kadar iyi karşılanmadığından, çizgi roman hayranları ve Örümcek Adam tutkunları her zaman istedikleri şeydi. Bu filmde, Miles Morales'den (Siyah / Latino Örümcek Adamı) bahsetmişken, Akrep'teki olası bir Villain'in kısa bir gösterimini içeren çok sayıda Paskalya Yumurtası var. Prowler, Shocker, The Tinkerer ve önceki Marvel filmlerine yapılan atıfların gösterimi.

Tam bir aksiyon dolu hikayeden daha az film ve şehirde dolaşıp dünyayı kurtaran bir sürü örümcek adam beklediğiniz bu filmin içine girmek isterseniz, bunu burada almazsınız. Ne elde edersiniz, örümcek adamın gerçek özünü çizgi romanlarda gösterildiği gibi gösteren, ancak aynı eski yolda anlatılmayan, karakteri yaratmaya yönelik taze ve dinamik bir yaklaşımla karakteri hissettiren harika bir giriş var mı? ve Spider-man'ın dünyayı kurtarmak zorunda kalmadığını, ancak bahis miktarı o kadar yüksek olmasa bile, yine de bir fark yaratabilir ve günü kurtarabilir olduğunu gösteriyor.

Genel olarak bakıldığında, bu filmin, bir yönetmen Jon Watts'ın ne kadar parlak olduğunu ve nasıl mükemmel bir çizgi roman filmi haline getirildiğini gerçekten görmek ve anlamak için birden fazla kez izlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Spider-Man: Homecoming sizlele...

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Spider-Man: Homecoming

  Yayın Tarihi:

  2017-07-07

  Senaryo:

  Jonathan Goldstein, John Francis Daley

  Ödüller:

  3 ödül

  Yorumlar (3)

  
  Örümcek Adam Eve Dönüş izle