Öykü – The Tale
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
7.4 IMDB Puanı 23 Görüntülenme

Öykü – The Tale

1 saat 54 dakika süren Öykü - The Tale 2018 filmi türkçe altyazılı olarak yayınlıyoruz. The Tale türkçe dublaj geldiğinde buradan izleyebileceksiniz. Filmin konusunda, Gerçek bir hikayeye dayanan bu "HBO" filmi "The Tale", provokatif, künt, samimi ve geçmişten gelen sırları açan çok kişisel bir masaldır. Laura Dern (iyi bir dönüşte), Jennifer'ı (seksi bir sütyen giyen bayan) hayattan hoşlanan ve aynı zamanda samimi bir ırk ilişkisinde yer alan bir üniversite profesörüdür. Sonra Jennifer'ın annesi bir hikaye ve 13 yaşında bir kız olarak yazdığı mektupları işlediğinde işler değişir.

Bu yazılar diğer kızlarla olan etkileşimlerini anımsatır ve hatırlananlar yaz kampında at binme dersleridir. Yine de derin ve karanlık ve onun ilk cinsel ilişkisinin hatırasının akıldan çıkmış sözleriyle ortaya koyduğu yol.

Filmin çoğu geri dönüşü ve dünün tarzı gibi geçmişin hatıraları, Jennifer için açığa vurma ve acı verici olduğunu kanıtladığında, yalnızca bu, kendi iblisine karşı karşıya geldiği kafa ile yüzleştiği bir künt ve kabadayılık hakikat arayıcısı tarzına yol açıyor. Genel olarak iyi yapılmış film, geçmişin ortaya çıktığını ortaya koyan gerçeğin sık sık acıya açık olduğu ve birisinin Jennifer'ın yaptığı gibi bir terim haline gelmesini sağladığı için acıya açıktır.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Tale

  Senaryo:

  Jennifer Fox

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Öykü – The Tale