Padmaavat 2018 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 12 Görüntülenme

Padmaavat 2018 izle

~~~~~~~ HOŞGELDİNİZ ~~~~~~~

AAA filmini izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız. İzlediğiniz AAA filmini sosyal hesaplarınızda da paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. Bu film, saçılma öğelerini yatıştırmak için kendini beğeniye uğratma tarihinin mükemmel bir örneğidir. Bu, kadınları sattıkları patrikalı adamların yüceltilmesinin, Benares'deki Vrindavan'a dulları kovması için mükemmel bir örnektir. Bütün acıklı bhakts, moronları rapor etmeye devam et. Tanrı, İngilizlerin eğitim vermeyi ortadan kaldırdığı için korusun. Bu bhakts aka flampid varlıkların aptal ürünleri benim yorumlarımı bildirirse, onları gerçekten kızdırmakta başarılı olduğum için mutlu oluyorum.

Film, müslüman yöneticileri, fringe bhakt'ları memnun etmek için tarihsel gerçeklere aykırı olan çok kötü bir ışıkta bilerek canlandırdı. Fakat film neden Brahmins'i cinsel tacizci olarak gördü?

Allahabad Üniversitesi'nde tarih bölümü başkanı Heeram Chaturvedi, “İslami yöneticileri gerçek bilgi kaynaklarına dayanan gerçeklere gönderme yapmaktan nefret eden açık bir örnek var” dedi.
Direktör Bay Sanjay Leela Bhansali, duygulara gelince sihirbazdır ama bu kez büyüsü eksiktir. İronik olarak, dramatik veya duygusal olması gereken birkaç sahnede kahkaha uyandırmayı başarır. Tarihsel gerçeklerin farkında değilim, bu yüzden de feragatnamenin de belirttiği gibi kurgusal bir film olarak yerimi veriyorum. Bu hikayede film yapmak için hangi faktörü yönlendirdiğini anlayamıyorum. Ekran versiyonundan aldığım şey, bunun kurban ya da cesaretle ilgili bir hikaye olmadığını, ama barbarca bir vahşetin takıntısı olduğunu anlatıyor. Hikaye tipik basittir. İlk karısını bile haber vermeden evlendirdiği kutsal bir güzel ikinci eş olan bir kral, daha sonra bir hain Raj Purohit ve bir kraliçe tiran, ona bir göz atmadan bile kraliçeye takıntılıydı. Birkaç şeyi açıklamama izin verin, neden kafamın kafasında kafa karışıklığı hissettiğimi hissediyorum. Dişi bir geyik avlarken dişi kurşun tanıtılır ama yanlışlıkla bir okun kalbinin sadece bir santimetresinin üzerinde bir atış yapar, bu da onu ağır bir şekilde incitir, ama nötr olduğu için öfkelenmekten ziyade yukarıdaki olaya bağlı olarak, onun için düşer !? Bu sahnede bir tutam aşk bulamadım. Direktör, bir savaş konusunu kasıtlı olarak seçti, ama savaş sahnesini vitrine geldiğinde, savaşın içine giren tozlu fırtınayı (Mangin ile ilk savaş) göstererek şiddetini hafifletmeyi tercih etti, tamam ama sonra gösterişli başının gösterilmediğini gösteriyordu. mızrak noktasında kapalı ya da birkaç sahnede plaka üzerinde servis! Filmin ilk yarısı çok yavaş. Sadece bir belgesel gibi izliyorsunuz, bilgi ediniyorsunuz ama duyguları değil. İkinci yarıda ortalama bir şey teklif edilir, ancak beklenildiği gibi önceden doruk olunca ağır dozda pathos gelir. Diyaloglar, sahnenin çoğunda, Kraliçe ilk kez Raj Purohit'e tanıtıldığı zamanki gibi uzun. Şarkıların çoğu gereksiz yere doldurulmuş. Hızını yavaşlatıyorlar. Villain erkek arkadaşı tarafından yıkanırken, aniden şarkı söylemeye başlayan, rahatsız edici. Hatta ikisi arasında da altmış gay açısı var. Performans bilge Ranveer Singh Khilji olarak ilk oranıdır. Aditi Rao Hydari Mehrunissa olarak, masum görünüyor ve onun kısa rolünde iyi performans gösterdi. Deepika Padukone ve Shahid Kapoor iyidir. Geri kalan sadece iyi. Villain erkek arkadaşı tarafından yıkanırken, aniden şarkı söylemeye başlayan, rahatsız edici. Hatta ikisi arasında da altmış gay açısı var. Performans bilge Ranveer Singh Khilji olarak ilk oranıdır. Aditi Rao Hydari Mehrunissa olarak, masum görünüyor ve onun kısa rolünde iyi performans gösterdi. Deepika Padukone ve Shahid Kapoor iyidir. Geri kalan sadece iyi. Villain erkek arkadaşı tarafından yıkanırken, aniden şarkı söylemeye başlayan, rahatsız edici. Hatta ikisi arasında da altmış gay açısı var. Performans bilge Ranveer Singh Khilji olarak ilk oranıdır. Aditi Rao Hydari Mehrunissa olarak, masum görünüyor ve onun kısa rolünde iyi performans gösterdi. Deepika Padukone ve Shahid Kapoor iyidir. Geri kalan sadece iyi.


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Padmaavat

  Yayın Tarihi:

  25 Ocak 2018

  Senaryo:

  Prakash Kapadia, Sanjay Leela Bhansali, Prakash Kapadia

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Padmaavat 2018 izle