Pasifik’te Facia – Lost in the Pacific 2016 Hd film izle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
4.4 IMDB Puanı 122 Görüntülenme

Pasifik’te Facia – Lost in the Pacific 2016 Hd film izle

Harbiden film kapağından içeri girdim, zira biraz enteresan gözüküyor ve filmin özetini okudum ve ben de ona bir şeyler vermeye karar verdim.

Şimdi, film görüldüğünde, Brandon Routh'un neden ve nasıl böyle bir filmle sonuçlandığını merak ediyorum. Hızla acilen kurumuş muydu? Filmin öyküsü oldukça kolaydır, ancak biraz fazla kolay olmasına karşın sahiden izleyicilere pek fazla şey vermez. Başka bir deyişle aslında yalnızca beyninizi çıkarın ve sandalyeye yaslanın ve burada gezmeye devam edin.

"Pasifikte Kaybedildi", CGI ve özel efektler için uygun bir bütçeye sahip olsaydı, aslında çok daha fazlasını muvaffak olabilirdi. Canlılar ve canavarlar üzerine yoğunlaşmış bir film için, ekranda etkileyici ve gerçekçi görünen canlılarla buluşmaya harcamak için uygun bir bütçenin olması koşuldur. "Pasifikte Kaybedilenler" böyle bir bütçeye sahip değildi ve bunun yerine, güldüğünüz yaratıklar olarak korktuğunuz canlılardan daha fazla sonuçlanan kimi komik ve çok kötü canlandırılmış canlılara yöneltildik.

Ve komik yaratıkların yanı sıra özel efektler, kayda değer bir şey değildi. Uçak gibi özel efektler koymaya çalıştı, ancak inandırıcı ve gerçekçi olacak bir ürün çıkarmada başarısız oldu. Ve uygun CGI ve özel efektlerin eksikliği, tüm film süresince nüfuz eden düşük bütçeli hissiyatı daha da ilerletti.

Filmin oyuncu kadrosu, bunun ne tür bir film olduğunu göz önüne alarak yeterliydi ve tabii ki burada fatura edilen Brandon Routh idi. Film yapımcılarının neden bu film için Yuqi Zhang'a gitmeyi seçtikleri ve onu İngilizce konuşturacaklarını merak ediyorum. Elbette, becerili bir oyuncu, ancak İngilizce en çok ustalığı olan şey değil. Yuqi Zhang'ın İngilizce sesleri o bir ses modülatörü tarafından konuşmaya benziyor, kırılmış, stup edilmiş ve durduruluyor. Ve filmin sadece bir parçası olmaktan çok sinirlilik ve rahatsızlık hissi olarak geçiyor.

Filmdeki hareket ve bunları tecrübe etmek için kutsayın, iyi orada olduğunu söyleyelim. Ancak ilginç veya değinmeye değer hiçbir şeye yakın değildi.

Bu hiçbir şekilde etkileyici bir film değildi ve bir kerede izlemek dahi, ansızın fazla izleyeceğiniz türden bir film değil. Evet, geldiği ve sonrasında bir esinti olmadan bile gittiği türden bir film. Bu türden bir filmde bir çeşit keyif var ve bu gülünç özel efektler ve eğlence, herkese sevimsizliK geliverir... Pasifik'te Facia - Lost in the Pacific 2016 Hd film izle

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Lost in the Pacific

  Yayın Tarihi:

  2016-01-29

  Senaryo:

  Peter Cameron, Vincent Zhou

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Pasifik’te Facia – Lost in the Pacific 2016 Hd film izle