Predestination – Zamanın Ötesinde
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
7.5 IMDB Puanı 26 Görüntülenme

Predestination – Zamanın Ötesinde

Son görevi için, bir üst temporal ajan, zaman içinde onu kaçan bir suçluyu takip etmelidir. Chase, aşk, kader, kimlik ve zaman yolculuğu tabularının eşsiz, şaşırtıcı ve akıl almaz bir keşifine dönüşür. Bazen büyük filmlerin yeterince tanınmadığını hissediyorum, Mahkumlar, Düşman veya Öncülük gibi filmler.

Bu film beni çok etkiledi ve beni gördükten sonra bir hafta boyunca düşünmeyi ve düşünmeyi sürdürdü. Ethan Hawke, "The Purge" ı yapmayı niçin kabul ettiğini merak eden büyük bir performans gösterdi, ama asıl ilgi çeken şey, rolünde nefes kesen Sarah Snook.

Bu filmle ilgili en iyi şeylerden biri, bir yöne gittiğini düşündüğümde, sağa dönüşün sert bir şekilde eline geçmesiydi. Pek çok film kendimden şüphe etmemi sağlıyor. Yön, temiz ve sağlamdı, sinematografi kusursuzdu ve özel ve görsel efektler göze çarpıyordu. Filmin görünüşü ile ilgili her şey mükemmeldi.

Tek şikayetlerim filmin ilk eyleminin biraz yavaş olması. Ancak, film ikinci ve üçüncü eyleme ilerledikçe, ilk uzun eylem kesinlikle gereklidir. Biraz daha kısa olsaydı, çok iyi çalışırdı.

Kafa karıştırıcı? Evet. Keyifli? Büyük zaman.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Predestination – Zamanın Ötesinde