Rememory 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 223 Görüntülenme

Rememory 2017 izle

Rememory ÖZET: Mark Palansky'nin bilim kurgu gizeminin kalbi neredeyse doğru yerde ama filmin geri kalanı değil.

Sam Bloom (Peter Dinklage), yaşam anılarına tanık olmanızı sağlayan bir araç olan "Anımsanma Makinesi" nin mucidi olan "dahi" Gordon Dunn'ın (Martin Donovan) öldürülmesini çözmeye kararlı. Bu arada Bloom kardeşinin ölümüyle ilgili üzüntüleri ve hatıraları ile mücadele eder.

Sundance'de IMDb'de 8.9'dan başlayarak ve fantastik benzersiz önermeyle Sundance'de başlayarak, Rememory, ABD'de son sürümüne kadar ve Google Play'deki sınırlı sınırlı inceleme periyodu olan ve çok kötü değerlendirmelere yol açan bir hayalin gerçekleşmesini beğeniyor. Fakat doğru görüş çoğunluk değil, bu nedenle şahsen bunu sevip sevmeyeceğinizi asla bilemezsiniz. İyi ki kendim için filmin çok fazla şeyi yanlış olduğunu ... söyleyebilirim .... ama kitabımda tamamen korkunç değil.

Michael Vukadinovich tarafından yazılan bu hikaye gerçekten anlamlı olan kadar çok potansiyele sahip. Bu, filmin üzerinde çalıştığı bir şey ama bir kaç basamak attığında kendine biraz düşüyor. Palansky, tonlamayı ve atmosferi doğru bir şekilde yakaladığımıza inanıyorum, ancak bu filmi unutulmaz kılacak göz ile göze çarpıyor göz kırpıyor. Karakterimizi tanımlayan geçmiş hatıraları tekrar gözden geçirme konsepti, Inside Out, Eternal Sunshine ve Memento gibi eserler için kilit bir temadır; ancak, Rememory'nin gerçekte kalp kırıcı ama çekici bir şey üzerinde olabileceğine inanıyorum. Kusurlarından biri, filmin gerilim ya da drama olmak isteyip istemediği konusunda neyin karar veremediğidir. Treyler hiç olmadığı kadar yardımcı değil. Sanırım film, hafıza ve kimlik hakkındaki duygusal drama kadar güçlü, yerine bir atış kaçırmış gerilim filmi. Çoğunlukla gizemli bir gerilim olmaya çalışsa da, bu tür filmin öne çıkardığı duygusal ve karakter derinliğinde kaybolur ancak asla kuşkulanmaz. Bu, oldukça dağınık bir iş parçası bırakır.

O halde bu tür hokkabazlık çeşitleri devam ediyor, ancak o gerçekten sorunlardan biri karakterler. Bloom dışında çok 2 boyutlu karakterlerle çevriliyiz, fakat filmin bu kadar iyi olabileceği yer burası. Bloom ölmeden önce kurban etrafındaki konuları incelerken bu bu tarihi ve karakteri keşfetmek için mükemmel bir fırsattır ve onları Dunn'a bağlar. Ne yazık ki film, karakter geliştirme ve geçmişte pek çok iyi destek hikayesinin yan çizgisinden geçmişini özlüyor. Bu, karakterlerin dünyasına çok fazla duygusal ağırlık kazandırabilir ve filmin yüzmekte olduğu melankoli tonuyla çalışabilir. Kimsenin BBC'nin Noel TV filmi Lost Christmas'u (2011) hatırladığını bilmiyordum ki, bir adamla oğlan bir araya geldi Geçmiş yıllarda kaybettiklerinin farklı insanları, Anılardan çok fazla duygusal bagaj taşıyan. Tam olarak Rememory'nin bu hale gelebildiği şey bu, ancak bir sürü farklı şey istiyor.

Muhtemelen filmin sevinci, GOT'lu yıldız Peter Dinklage'ın bir cinayeti soruşturması, şarap içmek ve krallara ve krallara tavsiyede bulunmaktır. Dinklage, özellikle co-star Julie Ormond'la oynarken çok sportif bir performans sergiliyor ancak filmi kaydetmek için kendi başından ayrılmıyor. Bununla birlikte, geri kalan filmler, yetersiz çizgilerle ve daha çok uykulu sahnelerle yarım yürekli bir işi yapıyor. Ancak muhtemelen senaryodaki kimliğin eksikliği ile oyuncuların birlikte çalışması zor olmalı.

Her ne kadar filmle ilgili bu sorunları belirtmekle birlikte (daha yavaş ilerlemeden bahsetmedim) bu filmden nefret ediyorum çünkü filmin çekici olabileceği, sonunda düşük bir ses seviyesine ulaştığını ancak Bu film tamamen atılmamalıdır.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rememory

  Yayın Tarihi:

  2017-08-24

  Senaryo:

  Mike Vukadinovich, Mark Palansky

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Rememory 2017 izle