Sadakat Yolunda – Megan Leavey
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.1 IMDB Puanı 126 Görüntülenme

Sadakat Yolunda – Megan Leavey

Teknik olarak, "Megan Leavey" (PG-13, 1:56), ABD Deniz Kuvvetleri'nin Irak Savaşı sırasında milletvekili olarak görev yaptığı hakkında bir bio-pikti, fakat gerçekte bununla ilgili olarak, Deniz'in ortağı olan askeri bir çalışan köpek Rex. Tarih boyunca, Mısırlılar, Rumlar, Persler, Britanyalılar, Romalılar ve Amerikalılar gibi ordular, köpekleri dövüşte avcı, izci, araştırmacı, izci, bekçi, nöbetçi, haberciler, maskotlar ve terapi köpekleri. K9 birimli askeri işçi köpeklerine, köpeklerin bağlandığı, trenlediği, servis yaptığı ve gerektiğinde koruduğu belirli bir görevli atanır. Bu köpekler ve onların işleyicileri arasındaki özel ilişki, 2017 "A Dog's Purpose" ve 2015'in "Max" gibi filmlerde çeşitli biçimlerde canlandı. Bu, Lex adlı bir köpeğin aynısını yansıtıyor ve aileyle birlikte yaşıyordu Irak'ta işveren öldürüldükten sonra onun işleyicisinden. Asker, köpeklerin askerlik görevini tamamladığını gördükten ve köpeği aktif görevden çektiğinden sonra, işçiler tarafından artan sayıda askeri çalışma köpekleri kabul edildi, ancak her zaman böyle olmadı. "Megan Leavey", bir Amerikan Marine'in köpeğiyle olan bağının gerçek öyküsü ve onu benimsemek için yaptığı uzun mücadeledir.

Megan (Kate Mara) sürükleniyordu. Lise bittikten sonra hayatında bir amacı yoktu. Annesi (Edie Falco) ve üvey babası (Will Patton) ile birlikte yaşıyordu, ama özellikle de en yakın arkadaşı bir doz aşırı dozdan öldükten sonra hiçbir şey yapmadı. Görünüşe göre bir kapris üzerinde, Megan Deniz Piyadelerine katıldı. Temel eğitimini tamamladıktan sonra milletvekili olarak eğitilir, ancak öz disiplin eksikliği hâlâ bir sorundur ve komutanıyla derhal başın derttedir. Onu cezalandırması (veya "düzeltici eğitim", askeri olarak adlandırdığı gibi), askeri köpeklerin köpek kulübelerini temizlemek için Gunny Martin (Common) adı verilen sert uçlu bir deniz için çalışmaktır. Megan, K9 birimi ile ilgileniyor ancak Gunny Martin'i güvenirliği ve bağlılığı ile ikna etmesi gerekiyor, bu yüzden kendisine koyduğu bir tasma üzerinde köpek olduğunu taklit etmek zorunda kaldığı bir halata bağlı bir cephane veriliyor. K9 eğitim kursunda ilerlemektedir. Dağıtıma hazırlanan bir işçi köpek tarafından ısırıldığı zaman, Özel Birinci Sınıf Leavey'den girmesi emredilir.

Irak'a planlanan görevden önce biraz zaman kaldı, Megan eğitmek, Rex'in eğitimini ve yeni ortağı ile olan bağını tamamlamak için çok çalışıyor. Rex çok zor ve agresif bir köpek olarak bilinir, ancak Megan vahşi hayvanı evcilleştirmeyi başarır ve savaşta hizmet ederken etkili ve saygın bir takım haline gelir. Megan ve Rex, Amerikan birliklerine zarar vermeden önce IED'leri bulmak için herkesten önce devriyeye çağrılıyor. Biraz başarılı olduktan sonra, Megan ve Rex ayrılırlar. Rex'i bulmak için yorulmadan çalışmaya başlar ve nihayetinde onu evlat edinmek ve ona bakmak için izin almaya başlar. Tüm bunların ortasında, Megan, K9 birim hocası (Tom Felton), cılıeless anne ve üvey babası ve doğum babası (Bradley Whitford) olan bir flört köpek işleyicisi (Ramon Rodriguez) olan Gunny Martin'le zorlu ilişkiler yürütür ancak Bu arada Megan'ın en büyük endişesi Rex'le olan ilişkisidir.

"Megan Leavey" sağlam ve dokunaklı ama hafif bir film. Oscar adayı Annie Mumolo ("Bridesmaids") ve Tim Lovestedt (ilk filmini yazmış olan) ve Gabriela Cowperthwaite ("Blackfish") yönetmenliği Pamela Gray'in senaryosu bize " askeri hayata gerçekçi bir bakış ve saldırılara karşı mücadele ederken, esas olarak Megan ve Rex arasındaki etkileşim içindeki ilişkiyi odaklanmaya devam et. Megan'ın insan ilişkilerinin alt çizgileri bize kişinin kim olduğunu ve hikaye anlatan bir perspektife dengeli bir şekilde sahip oldukları hakkında iyi bir resim verir. Ancak nihai analizde bu, hala benzer bir durumun başlamamış gibi (veya sahip oldukları) bir Deniz ve bir köpeğin hikayesidir. Yazı yazmak, oyunculuk yapmak ve yönetmek tümüyle güçlü ve birçok hayranın beğeneceği, özellikle askeri hayatla ilgilenen ve dört ayaklı kahramanları seven bir film üretiyor. Sadakat Yolunda - Megan Leavey 2017 filmi izle

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Megan Leavey

  Yayın Tarihi:

  2017-08-25

  Senaryo:

  Pamela Gray, Annie Mumolo

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Sadakat Yolunda – Megan Leavey