Sahil Güvenlik 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 51 Görüntülenme

Sahil Güvenlik ÖZET: Baywatch’ın asla büyük bir televizyon şovu olmadığı söylenebilir. Elbette, popülerdi, ancak aslında kalite gösterisi olmaktan çok farklı nedenlerden dolayı. Cehennem kadar iğrençti ve hareketsiz giyinmiş süper modellerle birleşti ve yavaş hareket ederek mayo giydiler, bu yüzden izleyicileri cezbetmesi hiç de sürpriz olmadı.

80’li ve 90’lı yıllarda popüler olan imtiyazların canlandırılmasında bir miktar eğilim var gibi görünüyor ve şu anda Baywatch’ın dönüşümü buydu. Oldukça neden kafamı kaşıyordum da bir şey.

Mitch Buchanan (Dwayne Johnson), Baywatch’ın nasıl çalıştırılacağı konusunda yeni işe alma görevlisi Matt Brody’ye (Zac Efron) başkanlık edince, körfezin geleceğini tehdit eden yerel bir ceza planını ortaya çıkarıyorlar.

Film başlayınca, Dwayne Johnson’ın Baywatch’ın ardındaki dev mektuplarla denizden çıkmasından önce birini kurtarmasını gördüğümde, bunun derhal Baywatch filminin başarılı olması için olması gereken şey olduğunu düşünmüştüm. Jump Street filmlerini böylesine kritik ve maddi bir başarıya imza attığına benzer şekilde, şovun bir parodisi olarak kendine güvenen bir komedi.

Ancak bu formülün yanıp sönüyor, ancak çoğunlukla Baywatch sadece korkunç bir film. Acı çekici olmayan ve unutulmaz bir eylem dizisi, ortaya attığı eylem komedisi olarak tamamen başarısız olduğu anlamına gelir ve iki saatlik bir çalışma süresi boyunca oturmak cehennem bir selef olur.

Sahil Güvenlik full izle Bunun tadını çıkarmaya çalıştım ve ne olduğu için almaya çalıştım ama sorun, filmi komik hale getirme çabası olmadığında, özellikle de bir komedi izlerken yapamam. Kelimenin tam anlamıyla her şaka şaşkınlık içindir, yeni cankurlardan birinin şapkalı sandalyeye sıkıştığını anlatan aşırı uzun bir şaka dahil. Aptalca olacağını ve yüksek umutları olmadığımı biliyordum ama ne yazık ki karşılaşılmadılar.

Gösterilere katılan Baywatch kesinlikle cansızdır. Daha önce iyi komedi zamanlamaları gösteren Dwayne Johnson ya da Zac Efron bile, onu mutlak enkaz haline getirmekten kurtaramaz. Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach ve Ilfenesh Hadera’ya bakmak hoşunuza gidiyor ancak film, ilginç bir şey olan Daddario’da, özellikle de oldukça yetenekli bir oyuncu olan filmi tamamen başarısız ediyor. Rohrbach’ın CJ Parker’inden sonra umutsuzca nefret ettiği için bir performans rahatsızlığı veren Jon Bass var. Böyle korkunç bir senaryo yapmak zorunda kaldıklarından utandım.

David Hasselhoff’un filmde yaptığı zavallı komedi hakkında konuşurken zaman bile harcamayacağım. Tek söyleyeceğim, kameoların ne kadar israf edilebilecekleri,

İşte elinizde, Baywatch hem aksiyon hem de komedi olarak başarısız olan korkunç bir film. Zaten bu sene gördüğüm en kötü filmlerden biri ve hala yıl sonuna gelindiğinde şaşırmam.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Sahil Güvenlik 2017 izle