Şanslı Adam – The Lucky Man
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 66 Görüntülenme

Şanslı Adam – The Lucky Man

FİLMİN HİKAYESİ : Genç karizmatik bir vaiz ve onun ateşli Latin kız arkadaşı, Route 66'yı küçük kiliseleri dolandırarak yoldan çıktığı sahte şifa güçlerinin gerçek olduğunu anlamaya çalışır. İyileştirme güçleri bir nimet ve bir lanet olarak hizmet eder.


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Yolculuk 66, karizmatik bir vaiz, Rahip Johnny Jones ve onun baştan çıkarıcı güzel Latina kız arkadaşı Rebecca, küçük kasabadan küçük şehre seyahat ederken hayatlarını kontrolden çıkarken buluyorlar; ana yol boyunca karşılaştıkları kiliselere aldatmalarını. İnsanları hastalıklarını iyileştirme ve en korkunç yaşam deneyimlerini çözme gücüne sahip olduğuna ikna edebiliyor. Ama çiftin düşündüğü şey, onların aldatmacası, bu soruya gerçekten yalvarır mı? Onu rahatsız eden ve sadece iç şeytanlarını yoğunlaştıran bir soru. Hayatı için yaralanan, onun kötü babası onun çocukluk istismar yakında çok geçmeyecek. Her bir tekila şişesinin dibinde geçici sığınağı ve burnunu kapatan sonsuz gram kokain bulur. Çocukluktaki şeytanları, onların yardımcısı olmayacak. Sonunda, güçleri bir nimet ve bir lanet olarak hizmet eder. Bu tehlikeli çiftin mucizeler ve trajedinin uçuruma doğru ilerlerken sıkı dur.

  Diğer Adları:

  The Lucky Man

  Yayın Tarihi:

  16 Ocak 2018

  Senaryo:

  Norman Gregory McGuire

  Ödüller:

  3 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Şanslı Adam – The Lucky Man