Saplantı 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 66 Görüntülenme

Saplantı ÖZET: Kırık bir ilişkiden kurtulmak fikri çok ağır bir duygusal film yapabilen bir konudur. Birbirimize aşıkken sahip olduğumuz derin duygular ve eşinizin artık bu hisleri paylaşmadığı keşfi çok şey taşır. Ama neden bu tür sorunları yeni bir psikopat film yapabilirken keşfedebilirsiniz.

Her yıl en az bir veya iki tane yaptırmaları gerekir. Ancak, izleyicilerle çınlayan derin temaları canlandırdığı için böyle filmler yapılmıyor. Onlar ucuz olduklarından ve çok milyonlarca (bazen milyar dolar) film stüdyolarında yatırım getirisini neredeyse garantilediğinden yapıldılar.

Rolüne daha iyi bir performans sunan Rosario Dawson hariç, bu filmdeki hiç kimse bu materyalle zorlayıcı bir şey yapmaya çalışmıyor bile. Katherine Heigl’ın karakteri Ev Sweet Hell (2015) rolüyle kopyalanmış ve yapışmış gibi görünüyor. Her ne kadar bu sinematik deneyim de berbattı, en azından benzersiz bir şey olmaya çalıştı. Bu filmin dünyasında, (cinayet dahil olmak üzere) herhangi bir şey yapmaya istekli sıkışmış ev hanımı rolü işe yaradı (kurulan parametreler dahilinde). Burada, aynı rolü oynamakla birlikte, daha kararlı bir evrende, bir insanın böylesine dipsiz bir karakterizasyona kiminle evlenebilir olabileceğini ciddi olarak merak etmek zorunda kalacaksınız.

Filmin hızını eleştirirsem eleştiririm. Her hareket, Dawson’un, nişanlısının eski’sinin inanılmaz, Simon Legree kötülük olduğunu anlamasını beklerken, Heigl ile tekrar tekrar Dawson’la uğraşmak zorunda kalacağımızdan daha uzun sürüyor. Nihayet doğal bir ilerleyiş izlemek yerine üçüncü harekete geçtiğimizde, film, karakterlerin insanları keşfetmesine izin verdiği için tekmeleyip çığlık atarak sürüklendi; mantıklı olduğu için değil, film yapımcıları bile sonunda bu şeyin bitmesi gerektiğini anladı.

En kötüsü de bu filmin net bir netice çekimi ile sona eriyor olmasıdır. Bu noktada, düşünebildiğim tek şey “emin, neden olmasın” dedim. Unutulmaz 2’yi alalım. Hadi, Unutulmaz Sinematik Evren’i parçalara ayırıp takımlarla buluşturalım. Bu şekilde umarım bu filmin evrenden ayrılabilir ve asla geri gelmemeye özen gösteririm.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Saplantı 2017 izle