Savaş Tanrısı – God of War 2017 full film hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 1 Yorum 197 Görüntülenme

Savaş Tanrısı – God of War 2017 full film hd izle

Savaşın Tanrısı başlamadan önce altıdan az üretim şirketi tanıtımı yapılmadı ve bu filmi mümkün kılmak için gerekli para ve işbirliği miktarı hakkında fikir veriliyor. Neyse ki, on yılda görülen en etkileyici savaş dizilerinden bazılarını çıkarmak için bir araya geliyorlar. Ne yazık ki, God of War, bu türün diğer filmlerine ve genel olarak gişe rekorları kıran Çin filmlerine benzer tuzaklara sahiptir; insanların katılımının belirgin bir eksikliği.

1557 yılıydı. Eğitimli bir samuray ve kana susamış paralı askerlerin oluşturduğu bir Japon istilası, Çin kıyılarındaki Cengang kasabasını almıştı. Bu tür 'korsanlara' karşı yaptığı önceki başarısından sonra, kuşatmayı bitirmek ve Çin'den gelen bu büyük gücü artıracak ünlü General Qi'ye (Wenzhuo Zhao) düştü.

Asil Çinlilere karşı saldırgan Japon propaganda olabilirdi aslında, savaşın iki tarafında da yerleşmiş karakterler ve sebeplerle dolu biraz katmanlı bir film. Film yapımcılarının saygısı, Jack Aubrey'i (Russell Crowe) ve Başkonsolos ve Fransız Komutanı olan Fransız rakibini anımsatan Qi ve Kumandan Kumasawa (Yasuaki Kurata )'nın rekabetine yol açıyor.

Savaş Tanrısı, tarihsel özgünlük söz konusu olduğunda bir hataya dikkat eder; bu, hikayeyi hiçbir zaman geniş etkilenmeyen bir iç Çin politikasından bahseden şişirilmiş bir orta kesimdir. Arsanın erken bir öğesi, Çin anakarasında hapsedilen bir Japon generalidir; arsa ilerledikçe takip edilmez.

Kurşun olarak, Qi bir şifre. Seyirci, Çin yüksek komutasındaki rahatsızlığını ve kendisinin ve adamlarının zafer kazanması gereken fedakarlıklarda hiçbir zaman gerçekten hissetmiyor. İnce kurulmuş karakterleri yas tutmak için büyük çaba sarf edilir.

Herhangi bir karakterle yaşadığım en keyif, Lady Qi (Regina Wan) idi. Başlangıçta, alt çizgisi, film ilerledikçe ve kadın izini haklı çıkarmak için harekete geçiyormuş gibi hissediyorken, hem izleyici hem de kocasına ve Japon işgalcilere karşı kendisini savunmak için izlemekten mutluluk duyar.

Filmin gerçekten öne çıktığı yerlerde karakter gelişimi değil, belirlenmiş parçalar var. Film, bir kuşatmayı kaldırmaya yönelik bir iç organ girişimiyle açılıyor ve bundan böyle her savaş bir tırmanış. Barut (bir Çin buluşu) ekranda patlar. Savaşın sıcağında dahi, yönetmen Gordon Chan, mızrak bükümü kadar küçük görsel yanlara odaklanabilir. Küçük bir nokta, Japon ordusunun tanımının 'korsanlar' olduğunu ve bu yüzden biraz daha yağma ve deniz savaşı görmek isterdim.

Film dövüş sanatları dizilerinin, orduların çatışmasıyla iç içe dokunmuş elle el dövüşünün başarılarını ortaya koyuyor. Vurgulamak istediği, Qi, filmdeki herhangi bir sosyal alt metne en yakın olan bir sıraya göre, hizmetini güvence altına almak için bir madene karşı karşıyadır.

Savaş Tanrısı, Politbüro'nun sevmeyi sevdiği filmdir, yükselen bir Çin'in muhteşem ve tarihi bir temsilidir. Ayrıca, bu yılki dağınıklığa kıyasla çok daha fazla izlenebilir ve otantik olan Seddi. Ne yazık ki, Savaş Tanrısı, madde kadar bir gösteri filmi olarak duruyor ve zaman zaman eğlenceli olsa da belleği kaybetmeyebilir. Altıncı Nesil karakter çalışmasını devlet onaylı yüksek üretim bütçeleri ile birleştiren Çin filmlerinin beklenmesi sürüyor.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Lord of War

  Senaryo:

  Andrew Niccol

  Yorumlar (1)

  
  Savaş Tanrısı – God of War 2017 full film hd izle